Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő? Voltam nem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő? Voltam nem egy lakáson dolgozó örömlánynál és maximálisan élveztem 😁?

Figyelt kérdés
Ad egy plusz élményt, hogy teljesen ismeretlen, de már bent vagyok és az is jó, hogy nem érzek iránta semmit, hisz az eddigi éjszakás kalandoknál minimum éreztem valamit. De itt nem kell ez a plusz amit nyújt. De a kérdés az, hogy szerintetek elmondjam a barátnőmnek hogy előtte voltam ilyen lányokkal is vagy jobb ha nem tudja? Természetesen nincs semmi betegségem, mert nem az aljánál jártam plusz védekezek is! 😉
2017. jan. 3. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Ha igazán szeret valaki,nem fog elítélni a múltadért.Onnan tudom,hogy szerelmes vagyok,hogy az sem érdekelne,ha előttem embert ölt volna a párom :D
2017. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze mindenkepp mondd el!

Ha szerelmes, jól fog esni neki!

2017. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagy lehet ferdítek,picit csak hogy ne fájjon neki,azt mondom voltam rib..cookkal :D ,mert szerintem rib..nc és pro..ti között csak a bevétel tér el, sőt a pr..ti nem vállal gumi nélkül szexet csak az amelyiknek rengeteg pénztnajánlanak de az is ritka,mert nem tudja hogy ellenőrzés vagy sem
2017. jan. 3. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!