Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érjem el? Lányok ha lehett

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el? Lányok ha lehett

Figyelt kérdés

27 éves vagyok volt pár kapcsolatom, már az évek alatt de ilyennel meg nem találkoztam és ezért gondoltam hogy felteszem a kerdesem.

Arról lenne szó hogy sehogy se tudom elérni a hölgynél hogy nedveslegyen , nem jön be azok a dolgok mint általában mint pl. Csokolgatni a másik nyakat, simogatni a testétt, finoman harapdálni az ajkát.

Ugy voltam vele oké megprobáltam meg keresni azokatt a pontokat amik sokszor be jön de nincs ilyen pont a hölgyön .

Beszélgetünk erőll , mert fontosnak találtam hogy neki is teljesen jo legyen az egyűttlét , mondta hogy neki csak 1 valaki tudta elérni azt hogy lent nedves legyen es az is mar x éve volt.

Ha valakinek ilyen a teste és tudja hogy mitt lehetne kezdeni az legyen szives segitsen. Kőszönöm elore is.


2017. jan. 1. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Első és legfontosabb lépés lenne megtanulni helyesen írni. Aztán jöhet a többi.
2017. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kőszönön . Ha lehett a témához is kérnék egy ilyen épitő jellegű hozá szollást.
2017. jan. 1. 23:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszélgettetek róla, akkor nyilván neki is probléma ez és tisztában van vele, hogy nem könnyű eset. Próbáld meg felvezetni az együttlétet. Jelen esetben az nem tűnik elégnek, higy nekiállsz csókolgatni a nyakát vagy simogatni a mellét. Kezd el a lehető legkorábban a ráhangolást. Ne légy közönséges, de tudasd vele hogy nagyon vonzó, szexi, hogy szívesen megcsókolnád itt, majd ott. Aztán kicsit várj és próbálkozz a testi kontaktussal is. Simogasd a hatát, markolj a fenekébe, érezze hogy kívánod és megint lépj vissza egy kicsit. Mindig egyre - egyre többet adj úgy többet is kapsz vagy már nem is engedi, hogy visszalépj. Az előjáték is fontos. Izgasd türelemmel és kitatóan. Kérd meg hogy ő irányìtson.

Sok sikert!

2017. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kőszi.

Igen zavarja őtt is és fejbe se ugy van ott ahogy kellene mert az van benne őt ugyse lehett felizgatni . Persze ez is nehezebbé teszi a dolgot.

Es probálkozok az általad adott tippekell.

2017. jan. 2. 00:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt , nem engedi hogy a oda nyujak meg nadragon keresztul se.
2017. jan. 2. 00:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez a bökkenő. Igy azért nem egyszerű, ennél is inkább kénytelen vagy messzebbről indìtani. Ha majd megteheted, hogy oda nyúlsz és kellően figyelmes vagy, illetve ha ő is hagyja, hogy kitanuld mi jó neki, mi okoz örömet, akkor a megoldashoz is közelebb juttok.
2017. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélem én is , azert nem nyulhatok oda mert ott nem lehett el érni az a hatast amire ő vágyik. Nagyon nem egyszerű.
2017. jan. 2. 01:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalma, bátortalan.

Valamihez csak vonzódik, szexinél tart. Lassan és óvatosan vezesd fel. Engem pl beindít ha a pasi a fenekemhez tolja a merevedését és közben a nyakamba/fülembe suttogja, hogy milyen kívánatos vagyok, mit tenne velem stb. Persze ne ez legyen az első lépés. Szerintem ne harapdáld az ajkait, az nem mindenkinek jön be.

2017. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

A harapast azert csinaltam mert mindent ki probáltam ami eszembe jutott. De tetszik neki mert beszeltunk rola csak keves.

2017. jan. 2. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!