Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem kívánják úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem kívánják úgy a szexet, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 08:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Általánosítasz.

Nagyon sok nő szereti a szexet, legalább annyira, mint a férfi. Sőt, egyes nők jobban.

Nekem világ életemben nagyobb igényeim voltak mennyiség terén, mint a pasiknak, akikkel együtt voltam.:)

És már fiatal sem vagyok, mégis napi szinten tudnám csinálni, pedig hosszú évek óta tartó párkapcsolatban élek és gyerekem is van, mégis...szóval erről ennyit.:)

2017. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Azok a nők akik szeretik, le vannak rbancozva, és mivel egyes pasik szerint minden nő rbanc úgy tűnik, mi nők is kívánjuk a szexet.
2017. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Idegenekkel nyilván nem! De ha van párom, Vele! Nagyon is tudom kívánni..!
2017. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom neked,hogy engem pont az ellenkezője érdekelne.Nem egy nem két barátnőm van aki panaszkodik hogy a pasijuk keveset szexel velük.Nekem is pl napi-kétnapi igényem lenne,de a férjem másfél hónapig is elvan akár.Nem nem csal meg...mindig ilyen volt...
2017. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi mindennap szeretkezünk,mert mindketten kívánjuk :)
2017. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kívánjuk, csak sokszor nincs megfelelő férfi, aki ha nem is olyan jó az ágyban, ha szereted akkor is el tud juttatni a csúcsra.
2017. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Na nézzük akkor, hogy a nők mire gondolnak a leggyakrabban: vásárlás.

A férfiak?

Szex, evés (kaja), és az alvás (pihenés).

2017. jan. 1. 22:23
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
öööö....rühellek vásárolni. Mire gondolok a leggyakrabban? 1. szerelem/szex 2. edzés/kaja
2017. jan. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mert nem ösztönlények. (az "állat" szót azért nem írom, mert az állatokat tisztelem)
2017. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló miatt.
2017. márc. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!