Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez vajon aszexualitás? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon aszexualitás? Hogyan lehet kezelni? (Nem biztos, hogy megfelelő a témakör)

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem, hogy nagyon erősen nárcisztikus nihilizmusba fordultam (igen, tudom, hogy furcsa). Olyan szinten, hogy minden ami világos, fényes az elszívja az energiám. A sötét, hideg, téli napokat imádom, mikor depresszív a hangulat és mindenki szomorú. Nem is ez a fontos része, hanem, hogy mostanában már a szex sem az igazi. Van egy barátnőm akivel hullámvölgyes a kapcsolatunk, mostanában többször is előfordult, hogy miközben benne voltam lelankadtam és ezt elég rosszul viseli. Nagyon szép a barátnőm mégis úgy érzem, hogy mások iránt jobban vonzódom, majd eljutok odáig (csak kíváncsiságból), hogy "közelebb kerüljünk", aztán rájövök hogy két értelmes szót nem tudnék velük beszélni a banális témák miatt és a szexuális "vágyam" is nullára esik. Mit lehet kezdeni ezzel? Tudom elég furcsán hangzik.
2016. dec. 29. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
szimplán meguntad a csajt
2016. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit jelent a nihilista ?
2016. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nyílván nem mondanám, ha nem tudnám.

De más nőkre meg ránézni sem tudok, mert mikor jobban megismerem őket magamra haragszom meg, hogy ilyenekkel szóba álltam. Lehet másokkal el se jutnék odáig, hogy lefeküdjünk, mert elmenne a kedvem tőlük.

2016. dec. 30. 09:00
 4/8 anonim ***** válasza:

"A nihilizmus egy olyan filozófiai felfogás, eszmerendszer, amely a társadalmi értékeket és normákat, minden elvet, szabályt, erkölcsi követelményt, törvényt tagad, mivel mindenféle értelem, értelmezés vagy értékelés hiábavaló. A cselekvés hiábavalóságát, a lét teljes értelmetlenségét, az emberi haladás hiányát hirdeti." (Wikipédia első fejezet)


Azért kèrdeztem rá hogy tudod e mit jelent mert hülyeséget írtál. Attól még hogy neked egy eröltetett megjátszott istenkomplexusod van, nem leszel nihilista, szóval szeretnèm megkèrdezni hogy tudod e mit jelent a nárcisztikus?

2016. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kielégítő választ...tényleg sokat segítettél a kérdésemen. De nem kell wikipédiát másolgatnod. Röviden a nihilizmus az amikor a társadalmi morálokban, az elvebent/törvényeben, és az élet értelmében sem hiszel.

A nárcizmus pedig az egocentrikusság, felsőbbrendűség érzet.


Most hogy válaszoltam a te kèrdésedre, fordítva is megtörténhetne és nem bizonyítgatásokat kérni.

2016. dec. 30. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Én válaszoltam a kérdésedre: egy tuljátszott istenkomplexusod van amit próbálsz indokolatlanul elotèrbe helyezni hogy többnek lássanak téged mint ami valójában vagy ezt röviden ugy hívják: ripacskodás :D
2016. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg valaki más tudna értékelhetőbb hozzászólást?
2016. dec. 30. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Az előző válaszoló a király!

Ne erőltesd a sok idegen szót, kicsit szánalmas feeling.

2016. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!