Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, az alább felsorolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az alább felsorolt kitalált nőtípusok közül melyikkel jönnének össze hosszú távra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennél sokkal többféle nőtípus létezik, de ha ezek közül kellene választani, melyiket választanátok?


1. Átlagos nő, átlagos alakkal és arccal. Öltözködése nőies, de nem kirívó. Csendes típus, csak a közelebbi barátoknak nyílik meg, de egyébként kedves és segítőkész mindenkivel szemben. Karrier kevésbé fontos számára. Szeretne a későbbiekben családot, legalább két gyereket. Rendszerető, szívesen és jól főz. Hűséges típus. A szex kevésbé fontos neki, többnyire a párja kedvéért van szex.

2. Átlagos arc, kissé izmos, feszes alak. Sportosabb öltözködés, mint farmer, póló, airmax. Visszahúzódó típus, nehezen barátkozik, néha kissé mogorvának tűnhet, de valójában ez csak a visszahúzódó természetéből adódik. Fontos számára a sport, az egészséges életmód, tanulmányait és munkáját is a sportolás köré építi. Mindig precíz. Családot csak harminc felett szeretne, maximum két gyerekkel. Feltalálja magát a konyhában, de nem konyhatündér típus. Gyakran kívánja a szexet, viszont a változatosságot kevésbé szereti. Hűséges típus.

3. Kifejezetten szép arc és formás nőies alak. Szivesen hord kivágott, feszesebb darabokat, ami kiemeli az tökéletes alakját. Közvetlen, szívesen beszélget és szeret új emberekkel ismerkedni. Nagyon fontos számára, hogy jól nézzen ki és ezért tesz is. Szeret kacérkodnak, de csak a jóízlés határán belül. Akaratos, könnyen megsértődik, ha valami nem úgy történik, ahogy képzelte. A tanulmányok vagy a karrier nem olyan fontosak számára, családot, gyereket direkt nem tervez, de nem is zárja ki a lehetőséget. Feltalálja magát a konyhában, de inkább ő is az egészséges életmód híve, nem a hagyományos magyar ételeké. Hűségében megingatható. Gyakran kívánja a szexet, de inkább passzív, mint aktív résztvevője.

4. Átlag alatti arc, normál vagy vékony testalkat. Inkább sportos vagy lazább viselet. Kedves, segítőkész, barátkozó típus, akire mindig lehet számítani. Felsőfokú végzettséget szerez, jól fizető állást talál. Fontos számára a család, de csak egy gyermeket akar. Szívesen süt, főz, lesi a párja és a családja kívánságait és örömmel teljesíti azokat. Imádja a mocskos szexet, gyakran kívánja és ő is kezdeményez, minimális tabu van csak. Hűséges, amíg szexuálisan ki van elégítve.

5. Kifejezetten szép arc, teltebb alkat. Elegáns, nőies öltözködés. Kedves, de kissé távolságtartó típus, ugyanakkor segítőkész és megértő másokkal szemben. Felsőfokú végzettséget szerez, magas pozícióban dolgozik, kifejezetten jól keres. Fontos számára a karrier, a művelődés, utazás. Család nem kizárt, de nem elsődleges szempont. Független típus, élvezi az életet, nyílt lapokkal játszik. Nem főz. Hűségében megingatható. Imádja a mocskos szexet, nincs tabu, bármikor bármire rávehető.



2016. dec. 29. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
2-es vagy 5-ös.
2016. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Kevergetni nem lehet? :D Az egyes nagyon szimpatikus lenne, kivéve a "többnyire a párja kedvéért van szex", mert engem idegesítene, ha egy csaj csak "essünk túl rajta" alapon akarna lefeküdni velem.


Szóval ezért azt mondanám, hogy a 4-es, aztán megpróbálnám rábeszélni az első gyerek után még egyre! :D

2016. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyúrjuk egybe az elsőt és a másosdikat.
2016. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szóval a 4-es ha nőies és elegáns,

az ötös ha nem karrierista és fontos neki a kapcsolat, ragaszkodó stb,

a 3-as ha kevésbé akaratos és nem akar írányítani állandóan mert attól falra mászom. Legyen fontos az Együtt és akkor oké.


1-es kizárt a szex miatt. Velem nem járna jól ha neki nem fontos.


2-es nem.


így jó?


F

2016. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-os lenne az idealis, de a az 1-es se rossz (a szex reszet leszamitva, o is akarja azert). A 2 es 4 is okes meg, el tudom kepzelni meg ha van egyket zavarobb tenyezo is. A 3-as viszont nagyon nem, kaver de az agyban meg egy darab fa, sertodekeny, nem akar karriert de nagyon csaladot se, megslasra hajlamos... Ez az egy aki hosszutavra biztos nem.
2016. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a 4-ben van meg minden tulajdonsag ami fontos (kedves, segítőkész, mindig lehet rá számítani, ambiciózus, sok szex tabuk nélkül, lehet együtt főzni/sütni, vékony). Vékony testalkattal kérném 😃. Milyen az az átlag alatti arc?
2016. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Mondjuk olyasmi, mint Sandra Bernhardt.

Amúgy köszi mindenkinek :)

2016. dec. 29. 21:08
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Baromira relatív az összes tulajdonság. Én a 20 éves Sharon Stone-nal, Jennifer Lawrence-vel, Rooney Mara-val, Charlize Theron-nal, ésvagy Alison Brie-vel jönnék össze, ami a külsőt illeti. A belső még nehezebben behatárolható. Ott nagyon sokat számítanak az arányok, mármint a tulajdonságok terén. Abból, amit felvázoltál, nem lehet, illetve én nem tudom behatárolni, hogy mi lenne a szimpatikus.
2016. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Hát ha csak ebből lehet választani, akkor 2-es, és remélem, hogy engem nem akar ilyen sportb-zivá formálni. Szeretek sportolni, de nem az életem célja és értelme.

Ha pedig ez nem megoldható, akkor inkább maradok egyedül, mert az összes többiben van valami kifejezetten taszító tulajdonság, ami miatt kizárt, hogy egy-két dugáson kívül bármi más közöm lehetne hozzájuk.

2016. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!