Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Írnátok jó kis szex történeteket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok jó kis szex történeteket?

Figyelt kérdés
fel szeretnék izgulni

2016. dec. 28. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Lány vagy? :D
2016. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
54%

1!

hogyne!:D

2016. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem hinném hogy lány.. de úgyis fog majd valaki írni neki:D mondjuk az nem én leszek mert én tényleg lány vagyok:D (110% hetero:D)

17/L

2016. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkal korábban valaki tett fel kérdést, hogy hová küldhetne történetet. Keresd meg ót
2016. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Nekem is irhattok
2016. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR ***** válasza:

3!

az a +10% az merre van rajtad,megnézném:XD

2016. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
1000 Ft 5 percenként. :D TÉnyleg nagyon jó vagyok benne, csak egy a hiba, már nem csinálom írásban. :)
2016. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt,hol nem volt, volt egyszer egy férfi és volt egy nő, ezek egyszer találkoztak, megtetszettek egymásnak, és képzeljétek! Csodák csodájára szeretkeztek egy nagyot. Előkerült az ágy alól a káma-sutra és a benne lévő valamennyi pózt kipróbálták, volt idejük,hiszen másnap nem kell menni dolgozni. Tessék. Szerintem ez egy jó kis történet,van benne férfi is, nő is, különböző pózok.:) Lehet masztizni,vagy verni s répát vagy amit akartok :)
2016. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem van egy történetem, lehet nem a legjobb, de megosztom, hátha valakinek bejön majd.

Ez még a koliban történt meg velem 2 éve, télen, a vizsgaidőszak végén. Reggel 9re kellett mennem vizsgázni köz.gázból, a tanár jól megsz*patott, és a végén meg is húzott, ennek következtében aznap elég rossz kedvem volt. Ezután elindultam a koli felé, útközben találkoztam a szobatársammal, így együtt mentünk vissza sietve, mivel nagyon hideg volt kint. Alig vártuk, hogy visszaérjünk, bár a fűtés nem volt éppen a legjobb, azonban a szobatársamnak volt 1-2 praktikája hogyan melegedjünk fel egy kicsit. Na de ami azon a napon történt, azt nem fogom elfelejteni. Felvázolom a helyzetet röviden: szobatársam teszi be, majd kihúzza, aztán még egyszer, majd megint újra, még úgy 6-7x megismételte, mire rájött ez nem fog működni, nekem persze semmi életkedvem nem volt, elég passzívan álltam a dologhoz. Ezután elment egy kis segítségért. Visszajött egy csávóval, akinél volt valamilyen eszköz, elég fura volt, soha nem láttam még olyat. Azt mondta, hogy ért hozzá, majd ő is megcsinálta ugyanazt azzal a dologgal, mint a szobatársam, aztán kivette és elment, merthogy az a módszer sem bizonyult kielégítőnek. Ekkor már úgy kb. fél óra is eltelhetett. Végül a furaeszközös csávó szólt a karbantartónak, aki betette a mágneskártyáját a szobánk ajtajába, anélkül, hogy ki-be húzogatta volna, az kinyílt, mi pedig be tudtunk végre menni a szobánkba.

2016. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

* 20/f

#9es voltam.

2016. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!