Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen vágyaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen vágyaitok vannak szexuálisan?

Figyelt kérdés

A párom mondta, hogy vannak dolgok, amiket kipróbálna, és majd elmondja őket. Mikre számíthatok? Nem vagyunk együtt régóta, egyelőre nem voltak extrémebb történések az ágyban, csak egyszerű szex, és orál. Mondanátok példákat, hogy a férfiak úgy általánosságban mikre vágynak? Pl: anális szex.

25/N


2016. dec. 22. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kinyalt már vagy csak Te szoptad? Lehet hogy nyalni szeretne. Nekünk ikötözve is izgalmas a szex, szeretjük.
2016. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, én szívesen élveznék el úgy, hogy a lány csak a prosztatámat masszírozza, izgat vibrátorral esetleg megdug egy felcsatolhatóssal. Illetve még szívesen viselnék erényövet is, hogy csak akkor élvezhessek, amikor a lány is azt akarja. Emellett még transzvesztita fétisem van, tehát szeretek női ruhába öltözni (nem azért, mert olyan nagyon szexi vagyok bennük, mert nagyon nem, de olyan kellemes és finom anyagúak...)


23/F

2016. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ahány ember, annyi lehetőség.
2016. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Megerőszakolòs szex :)
2016. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Persze, nyalás, szopás, 69 már volt. 2., köszi a választ, ilyenekre lennék kíváncsi. Tudom, hogy mindenkinek mások a vágyai, de kíváncsi lennék, milyenek fordulhatnak elő.
2016. dec. 22. 21:10
 6/17 anonim ***** válasza:
Esetleg pár játekszert is kipróbálni !
2016. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Anális szex, mármint hogy a nő kapja nem én. Szex hármasban, plusz egy nővel, szex nyilvános helyen, orális szex vezetés közben. Kikötözős szex, enyhe BDSM, közepes BDSM, videózás, webkam csetszex idegen lánnyal.

Most kb ezek jutottak eszembe.

25F

2016. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Le se merem írni..
2016. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Többes szex - én ezért bolondulok.
2016. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Anyatej spicc a vágyam kemény ciciből
2016. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!