Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért számít zavarónak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít zavarónak, ha sokkal hamarabb elélvezek, amikor a barátomat lovagolom?

Figyelt kérdés

A minap emiatt kezdett el hisztizni, hogy csak és kizárólag a fent említett helyzetben vagyok képes elég hamar elélvezni. Nem az bánt, hogy ezt nekem elmondta, hanem az, hogy ezt ultramegagiga gáznak állítja be.


(22/N és 27/F)


2016. dec. 22. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb ha hamar elmegy a csaj. Főleg ha többször is el tud menni :D

A női orgazmusnál nincs szebb látvány.

2016. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

elég hamar elmenni: azt jelenti, hogy csak itt képes eljuttatni, mielőtt ő is elsülne, mert más pózban már nem tudna kielégíteni?

Ahelyett, hogy panaszkodik, megpróbálhatna mást, több előjátékot vagy valamit.

2016. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
És akkor a végén még így se fogsz tudni elmenni, mert ráizgulsz, hogy mi lesz megint, hogy ha megteszed... nem normális.
2016. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem imponálna, mert tartanám még tovább, amíg 2-3x el nem mész, aztán az utolsódnál én is eldurrannék a hüvelyedben.
2016. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Na ezert kell tobb pasit felprobalni. ;-)


Illetve ez lehet gaz valoban ha utana nem foglalkozol vele csak pihegsz, meg mosolyogsz a srac meg ott figyel allo zaszloruddal, mert "tul erzekeny" mindened husz percig.


(True stroy... Igen, jartam igy novel. Levarrtam hogy vilagat se tudta s utana neki ennyi volt 40 percig.)

2016. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!