Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom miért szivat folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért szivat folyton azzal, hogy amikor elélvezek nyalásnál, ő nem hagyja abba?

Figyelt kérdés
Pedig lefogom a fejét, meg mondom,hogy elég.:D jól esik, de a pasiknál mi ez a szivatás?
2016. dec. 20. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kitten88 😂😂 talan kerdezd meg ot? 🙏
2016. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is csinálom, remélem hogy a párom szeretné ha folytatnám, esetleg elmenne még1x.
2016. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem, csak nevetett :D vagyhat mosolygott.
2016. dec. 20. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nedvesen Élvezel el akkor biztos ízlik neki. Ha igy van én se hagyom abba amíg meg nem szerzem az összes finom nedűt...
2016. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
ha tetszik neked, és ismét elélvezel, akkor miért szívatás a számodra?
2016. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én sem értem ez miért szívatás...
2016. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
Mert nincs benne semmi megértés, azt hiszi a kisfiu, hogy ettöl lesz nagy kan. Szép türelmesen magyarázd meg neki (Nyalás elött!!!), hogy élvezés után nagyon megnö az érzékenységed és ezért neked ROSSZ ha folytatja. Ha ennek ellenére megteszi, simán RUGD LE MAGADROL! és keress egy normálisat.
2016. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 aperitif ***** válasza:
100%
Az exem is állandóan ezt csinálta, mert "ő jobban tudja, hogy nekem mi a jó". Addig, amíg egyszer rá nem ordítottam. Akkor nagyon meglepődött. Ja, és ő olyan volt, hogy ha elélvezett, akkor egy puszit sem lehetett adni az arcára, de azt sehogy nem akarta megérteni, hogy nekem orgazmus után kellemetlen, amit csinál.
2016. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem férfiként általában jól esik, ha utána még játszik vele, vagy csak a szájában hagyja és babrálja kicsit. bár van, amikor nagyon érzékeny a makk, akkor az nem jó, ha érintve van, ilyenkor fenn kell legyen a bőr.


szóval lehet a barátod is magából indul ki és feltételezi, hogy neked is jól esik. de azt is írod, hogy tényleg jól esik. akkor mi a gond?

2016. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert jó több orgazmusig nyalni egy lányt.
2016. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!