Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szúr az arcszőrzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szúr az arcszőrzete nyalásnál, milyen szakállpuhítót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hogy nullára leborotválja a 3-4 napos borostáját, mert jól áll neki, férfias. Azonban eléggé tud szúrni mind csókolózásnál, mind odalent. Szakállpuhítót szeretnék neki venni, tudtok ajánlani olyat, ami nektek bevált? Esetleg egyéb ötlet?

2016. nov. 6. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Borotva.
2016. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csináljátok zuhany alatt! Vizesen puhább, kevésbé szúr.
2016. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon utálja a barátnőm és azt mondta ha nem borotválom le vesz egy ilyen maszkot nekem. Aztán tényleg kaptam tőle egy ilyen fekete latex maszkot amiből csak a szám meg a szemem látszik ki. Ha rajtam van és úgy nyalom akkor egyáltalán nem szúrom, meg bdsm-hez sem rossz. Csak az a baj h macerás fel meg levenni..


Ilyen h szakállpuhító ha gyakran borotválja akkor nem sokat ér. Az arra jó h meghagyja hosszabbra akkor kicsit kevésbé szúr.

2016. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valaki azt mondta hogy a szakáll olyan mint a nőknek a műköröm. A nőknek nem jó a szakállunk, de mi ragaszkodunk hozzá.

Igazából az is kb olyasmi mint a haj.

Ha márkás mosószerrel van mosva puha marad.

De a legegyszerűbb ha már elég hosszú, akkor ugyanis elvékonyodik és megpuhul. De olyan 15 centisnél van ez...

2016. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szakallasember.hu, african spa stb
2016. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

www.africanspa.hu

Növényi olajokból készült arcszőrzet-ápolói vannak, nagyon jók! Csak ajánlani tudom.

Édesanyám párja használja, évek óta függő :)

25/L

2016. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Puncilé tripla adag!
2016. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen hajbalzsamot rákensz ugyanolyan hatása lesz, mint a szakállpuhitonak.
2016. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, nekem soha nem volt ezzel problémám, pedig az exem borostás volt, a mostani meg szakállas :D
2016. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
inkább hagyd megnőni ! ......megér egy nyalást.....
2016. nov. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!