Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok van köztetek olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok van köztetek olyan aki nem szereti ha szopják?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy barátommal és kicsit a szex témára keverdtünk én azt mondtam neki hogy nem szeretem ha nyalnak erre ő meg azt hogy ő meg nem szereti ha szopják


Kérdeztem, hogy miért de nem kaptam választ


2016. dec. 21. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet rossz emlékei vannak fogazott a csaj pl.
2016. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
pl esetemben nem rossz dolog de eveket lehuzok anelkul hogy szopnanak mert nem nagy dolog. bar ismeroseim szerint perverz vagyok mert feneket se szeretek dugni :)
2016. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, mert a csajom nem tud szopni normálisan.
2016. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az a ritkább, aki nem szereti. Annak valszeg valmilyen rossz élménye volt, vagy esetleg úgy gondolja megalázó a nőnek, vagy szimplán nem találkozott még olyannal, aki az ő igényei szerint tudja kielégíteni.

Nekem 2 kapcsolatnál is a pasi kicsit visszafogotabb volt...vagy nem tudom mi lenne rá a pontos szó, a lényeg, hogy úgy gondolta, nekem kellemetlen és megalázó ezt csinálni, de miután megértettem vele, hogy én szeretem csinálni, egyáltalán nem megalázó számomra ha tisztelettel bánnak velem közben, és számomra kifejezetten izgató is, utana egyik sem tiltakozott elenne, sőtt...

2016. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szeretem, csak nehezen megyek el tőle
2016. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nincs.
2016. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mantis religiosa ***** válasza:
Amikor már sokadik alkalommal van benne része, és a fiú reménykedik, hogy most majd úgy csinálja a lány, ahogyan szeretné, és a lány is tudja, hogy hogyan szeretné a fiú, de mégsem úgy csinálja, és a fiú a sokadik+1 alkalomnál, inkább kéri a lányt, hogy el se kezdje, mert már belefáradt az egész dologba, a hiábavaló reménykedésbe, hogy egyszer része lesz majd egy igazi élvezetes szop@sban. Inkább kinyalja a lányt rendesen és jól magáévá teszi utána.
2016. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz, inkább semleges.


Én a szexben olyan vagyok, aki adni szeret. Lelkileg az elégít ki, attól lesz nekem jó érzésem ha látom hogy olyat csinálok a másikkal szexben, amit az nagyon élvez. Ilyen akár a nyalás, akár amikor kegyetlenül nagyot kefélünk és látom a lányon hogy szétfolyik annyira élvezi :D


Jó ha szopnak nyilván, de ha mától kezdve soha nem szopnának le, vicc nélkül azzal is el lennék életem végéig. Ez kicsit azért is van, mert életemben votl kb 2-3 lány, aki valóban jól szopott. A legtöbb lány nem annyira csinálja jól.

2016. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van biztos ilyen is.

Ha van, biztos van valami belső indoka, ahogy a csajoknál is.

Nekem nincs gondom ezzel, de ügyes csajokból kevés van sajnos.

2016. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ceruzabácsi ***** válasza:
Ritka az olyan nő,aki TUD szopni...
2016. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!