Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, amikor a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, amikor a barátnőtök menstruál, szexeltek vele pl. fürdésnél?

Figyelt kérdés

Tudom az ágyban nem túl oké így, főleg ha valakinek nagyon erős vérzése van de fürdésnél szerintem teljesen megoldható.

Zavar titeket a vér?

Ha a barátnőtök már nagyon kívánná, szexelnétek vele így?


2016. dec. 18. 14:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Jó katona vérben is gázol :) 24f
2016. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mindenhol szexeltem már velük, amikor volt, volt hogy a konyhapulton is bevágtam nekik :D
2016. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

7. voltam. Ja, hogy mindenkinek imádnia kell a vért, és meg sem szabad említeni, hogy nem szereti, különben jönnek a lepontozóművészek, értem!

Hogy egy normális választ minek kell lepontozni, ti értelmesek, ha értelmezni próbálnátok előtte esetleg... Nem mintha érdekelne, csak a hülyeség néha már határtalan.

2016. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mindig! Semmi nem riaszt vissza! A vér nem zavar, a lányok menstruációs görcsét csökkenti a kielégülés! Ha nem nagyon vérzik, és előtte fürödtetek, még el is lehet nyalni háton, mivel a vér folyadék, és lefelé fog csorogni! De ez csak kis vérezgetés esetén járható! Azért a hentes feeling nem túl szép! :-)
2016. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ágyban is simán, csodás érzés volt a jó meleg vérben cuppogni, míg el nem mentünk. :)
2016. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 aranyoskám ***** válasza:
Nem csak furdes kozben, ugyanugy csinaltuk mintha nem epp akkor jott volna meg neki. Elony ha nem eros a verzese a lanynak. Torolkozo, vagy olyan lepedo amiert nem kar, vagy nem kell az agyban csinalni, van meg annyi hely lakason belul is :D
2016. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bárhol bármikor szexelek.olyankor is
2016. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szeretkezunk de csak a harmadik naptol, akkor már nem eros annyira, plusz szex kozben nem vérzek, maximum a gumi lesz kicsit olyan.
2016. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért az hozzátartozik, hogy az a cuppogós vér amiről a kedves szaktárs beszélt, előbb utóbb tapad mint a ragasztó!
2016. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!