Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, amikor a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, amikor a barátnőtök menstruál, szexeltek vele pl. fürdésnél?

Figyelt kérdés

Tudom az ágyban nem túl oké így, főleg ha valakinek nagyon erős vérzése van de fürdésnél szerintem teljesen megoldható.

Zavar titeket a vér?

Ha a barátnőtök már nagyon kívánná, szexelnétek vele így?


2016. dec. 18. 14:51
1 2
 1/19 RRR ***** válasza:
93%

én igen

kívánósabb is akkor

2016. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Fujj
2016. dec. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ágyban is ☺
2016. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Olyankor csak kinyalom, mert nem akarom, hogy véres legyen a farkam.
2016. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Fel nem foghatom, hogy (elvileg) felnőtt emberek, miért kezelik ezt a természetes helyzetet ilyen gyerekesen.

Lásd 2-es.

2016. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, a 2-es reakciója számomra is furcsa :)
2016. dec. 18. 15:05
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
5. Attól, hogy természetes, még válthat ki valakiből negatív érzéseket a vér, nem? Más kérdés, hogy a lányok valahogy megszokták már, mert nincs szegényeknek más választásuk.
2016. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

2@

Ugy értem minek ennyire felkapni ezt a menstuációs témát. Mért nem lehet ezt csak hagyni és kész, hogy legyen.

Na mindegy. Meg nők ezrei emiatt nyávognak

2016. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

mi is csináltuk ágyban is. kell oda egy törölköző és akkor ok. én nyaltam is a csiklót, mert az tök nem véres. meg ilyenkor a puncinak valahogy más az állaga, nehéz ezt jól leírni.


amit olvastam és hátrány lehet az esetleg az, hogy valamivel nagyobb a fertőzés veszély ilyenkor a nő számára. meg elvileg nagyon nagyon nagyon kicsit a valószínűsége, de teherbe lehet esni ilyenkor is.

2016. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Erős napokon néha annyi a vér hogy már mindkettőnknek kicsit undi, egyébként akár az ágyban is simán, fekete lepedőn nem látszik meg :D
2016. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!