Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedésnél, hogy hozzam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél, hogy hozzam fel, hogy eléggé szexmániás vagyok?

Figyelt kérdés

Lány létemre nekem nagyon fontos a szex, nem rég végetért egy hosszú kapcsolatom, ami szerencsére ilyen téren is sokszínű volt. Csak úgy tudnám elképzelni a következő kapcsolatomat is, hogy a szex az egyik legfontosabb, szerentém ha mindenféle játékban benne lenne a partnerem, kipróbálhatnánk új dolgokat, és ami a legnehezebb téma: ha domináns lenne az ágyban. Nagyon izgat a BDSM, persze enélkül is el tudom képzelni a szexet, de szeretném ha valakivel, akivel kölcsönös a bizalom, megpróbálnánk ezt felfedezni. Ez egy elég kényes téma, és habár az az általánosítás, hogy a férfiaknak sokkal fontosabb a szex, még sincs mindig így. Volt egy szexkapcsolat szerűségem és ott is eltérőek voltak az igényeink. Randizgattam mostanában egy sráccal, akiről végül kiderült, hogy szinte aszexuális, és nyilván nem csak ezért de közrejátszott, hogy nem lett belőle semmi.

Hogyan lehet erről beszélni még mielőtt a szexre kerülne a sor? Azért azt sem szeretném, hogy ezzel nyissak egy ismerkedést, mivel ezen kívül azért sok más fontos dolog van számomra egy kapcsolatban.



2016. dec. 18. 12:37
 1/10 RRR ***** válasza:
100%

beszélgetés közben,lehet olyan mondatokat mondani,kérdéseket feltenni,amire válaszolva,reagálva ez kiderül,,,de persze blöffölhet is a pasi.....ezt ne felejtsd el

érezni is lehet,hogy mennyire szex centrikus valaki

2016. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt elég, ha csak az első szex előtt beszélitek meg.
2016. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

-Szia, Szexmániás vagyok.

-Szia, én József.

:')

2016. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet arra terelni a beszélgetést.

Kár hogy én nem találok hasonló igényű lányt.

2016. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
már látom h olyan pasival leszel akinek havi 1x 3p az igénye, és majd jön a köv kérdés h mit tegyél h többet akarjon..XD
2016. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Ez mekkora kamu
2016. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy. egy ismerkedésnél ez erős lenne. olyan, mintha túl gyorsan mondod el egy vicc poénját. szerintem max azt lehet, hogy mondjuk raksz be olyan oldalra amit lát rólad ilyen jellegű vadabb képet.
2016. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Öcsi, szét leszel qrva." :D
2016. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meg pont egy ilyen szexmániás lányt keresek mert én is ilyen vagyok.
2016. dec. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez egy szuper jó pont :) ha egy lány ilyen mint te is, de ez attól fug hogy a pasinak milyen a felfogása és hogy reagál erre ha azt mondod hogy ..... te szexmanias vagy.

Ne mond meg neki , gondolom pár nap után nem foktok szexelni, 2-3 hét után el mondhatod neki.

2016. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!