Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el jobban azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el jobban azt a nőt aki megcsalja a férjét mint azt a férfit aki megcsalja a feleségét?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés a leszbikusok miért vannak máshogy kezelve mint a homoszexuálisak?
2016. dec. 17. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Mert sajnos még csak pár évtizede van női egyenjogúság és a társadalom még nem érett meg arra,hogy ilyen dolgokban ne alkalmazza a kettős mércét.Remélhetőleg egyszer ennek is eljön az ideje(mikor ugyanúgy elítélnek egy férfit a megcsalásért,bár én személy szerint most is ugyanúgy elítélem) :)
2016. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%
Van egy lakat amit több kulcs is kinyit.. az eleg rossz lakat ugye. És van egy kulcs ami több lakatot is kinyit az egy jó lakat. 24/F
2016. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez amúgy is egy baromság de így hogy még leírni sem tudod így méginkább
2016. dec. 17. 16:11
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
#2 emögé csak azok a férfiak bújnak,akik minden nőt meg akarnak farkalni és ezt hangoztatják mint "excuse".
2016. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva látom. Ráadásul a férfiakat már a létezésükért is elitélik.

A kettős mérce már átfordult. Ma már női elnyomás van.

2016. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
normális ember nem neme hanem a szituáció az adott helyzet és az illetőből megismert személyiség alapján ítélkezik.
2016. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
2-es ezzel azt akarod mondani hogy a pasiknak Mindent szabad? Eléggé szánalmas vagy.
2016. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
2es vagyok es igen elirtam kedves kerdezo.. es nem azt mondtam h mindent szabad. En sose hasznaltam ki a noket. En csak szimplan elitelem azokat a noket akik igy viselkednek. Nekem egyaltalan nem vonzo amikor megtudom egy norol h x pasival egyutt volt mar. Utana mas szemmel nezek rajuk. Nem azt mondom h szuzen kell elnie egy nonek. De legyen benne tartas. Ha az nincs meg akkor meg ne legyen felhaborodva egyik se ha le ri*ancozzak
2016. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
#8 én meg az olyan férfiaktól vagyok rosszul,akik végigfarkalják a fél világot,de elvárják,hogy a nőben legyen tartás.Benned van?Nincs?Akkor ne várd el mástól sem,vagy akkor benned is legyen önkontroll.
2016. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy nő sűrűn vàltogatja a partnereit,akkor ribi,ha egy férfi ribikkel kefél(akik mindenkivel összefekszenek vàlogatàs nélkül),menő,ez a férfi logika..
2016. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!