Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Titeket nem lohaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket nem lohaszt le a gumi?

Figyelt kérdés
Mikor fog.gátlót szedtem, imádtam, hogy nem kell a gumi után nyúlni, csak egyszerűen párszor hozzádörgölőzök, ráülök, simogatom a csiklómmal a péniszét... Most meg semmi kedvem a dologhoz. A gyógyszert abba kellett hagynom, mert többször is volt köztes vérzésem. Valamért (sejtem, hogy miért) nem szívódott fel. De sajna ez ellen nem tudok tenni (olyan helyen dolgozok, ahol kissé allergiás vagyok az anyagokra, emiatt gondolom a vérzéses dolgot.)
2016. dec. 16. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Abszolút nem, nekem semmit nem vesz el az élményből. Én szedek tablettát is, a gumi a betegségek miatt kell mert alkalmi partnereim vannak. Orálozni jobb gumi nélkül, az teljesen más, de se popsiba se puniba nem rosszabb gumiban mint nélküle.
2016. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
De. Soha nem csinálnám gumival..undorító
2016. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak

magában a szexben nekem sincs több érzésben, csak az "előjátékban".

2016. dec. 16. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:

60+ (F) vagyok!

Imádom gumival, és gumi nélkül még jobban! De fő a biztonság! A nem kívánatos terhesség, és alkalmi partnernél, a betegség megelőzése nagyon fontos!

2016. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
állandó partnerről van szó.
2016. dec. 16. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én szeretek biztosra menni, úgyhogy nem hagynám el a gumit.
2016. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem lohaszt le. Része a szexnek világ életemben óvszerrel védekeztem, nem szennyezném a testem feleslegesen hormonokkal.
2016. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lohaszt le. Szeretem feladni a pasira. Ez olyan intim pillanat.

Nem utolsó sorban még a "cuccost" sem kell kinyomogatni, kitörölgetni.

2016. dec. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!