Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha én csak úgy tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én csak úgy tudok elélvezni hogy gyorsan verem, mármint nagyon gyorsan, akkor aggódjak? Mármint szexnél hogy fogok elmenni így?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, épp ezért leszel bajban. A szexuális életed egyenlő lesz a 0-val.
2016. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ez biztató... köszi... ><
2016. dec. 12. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Eddig csak párszor sikerült szex közbe elélveznem, de azt is híperszuper gyorsan kellett csinálni.
2016. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha pl nem maszturbálsz egy hosszú ideig úgy sikerülhet elmenni
2016. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

na igen a pasik könnyen rászoknak a kezükre

az ágyban meg egy 0 lesz ezért

2016. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam a problémát magamon, és igen, az a megoldás, hogy nem vered ki egy ideig, illetőleg csökkented az alkalmak számát, de nagyon. Tudom, hogy nem könnyű ha már függsz tőle.
2016. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dragona válasza:
Ez a nyuszika efektus 😊😊😊😊 eleinte én is ilyen voltam marok marcsás . De idővel lejöttem róla . Sokat marcsázol szar leszel az ágyban csak pár perces meneteket nyomsz 😂😂😂😂 keress egy csajt és tegye az a dolgát ha kell egy nap töbször is 😊😊😊
2016. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de nem az a baj hogy gyorsan elmegyek, hanem pont az hogy nem megyek el csak ha gyorsan csinálom, szóval elvileg sokáig fogom bírni :D
2016. dec. 14. 15:38
 9/9 anonim válasza:
igyanez a bajom, bnőmmel nem tudok elmenni, mert ő nem úgy csinálja, szexet se tudom olyan gyorsan. 2 óra volt a max kézzel fejeztem be végül.
2017. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!