Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti miért szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti miért szoktatok azon vitatkozni pl profilképek alatt, hogy a másik a szebb? /L

Figyelt kérdés
Facebookon egy profilkép alatt dícséri az egyik csaj a másikat, és akit dícsér, az mondja, hogy " köszi, de te szebb vagy" vagy hasonló, és ezen vitatkoznak egy csomót.. Mindig hülyeségnek tartottam, de pár napja megváltoztattam a profilképemet, és az egyik lány ismerősöm dícsért, én vissza dícsértem, ő pedig megint engem, és eszembe jutott az, hogy ezt szokták csinálni mások is, és hogy hogy utálom, de valamiért nagyon izgatott ez, és felizgultam rá, aztán én is dícsérgettem, és ő is engem, és nagyon hosszan vitatkoztunk, és nagyon izgató volt, és élveztem, és tiszta nedves lettem.. Miért van ez? Akik csinálják, ti miért szoktátok? És azóta úgy érzem, hogy mással is szeretném ezt..
2016. dec. 12. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok ilyet.. Valószínűleg azért mert nincs Facebook-om 😄 22 L
2016. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Benedvesedtél, oda voltál a dologért, és akkor még értetlenkedsz, hogy miért csinálják mások is? :P


Viccet félretéve, szerintem ez ilyen baráti udvariaskodás a legtöbbször.

2016. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ha màr ő megdicsér, akkor én is őt.
2016. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!