Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők ti elítélitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti elítélitek a prostikat? Mi a véleményetek róluk? Kor

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 17:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De ilyet lehet csinálni? Nem keresnek fel előbb utóbb? Gondolom azért a mafia kézben tartja a piacot...


Amúgy neked is van gondolom gorillád a másik szobánan, aki ugrik és üt, ha sikítasz.

2016. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Őket is tisztelni kell, oka van amiért prostik lettek. Gondolom valaha más életre vágytak ők is.
2016. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%
Lehet mosdatni magatokat,de curvához csak aljas,gusztustalan görények járnak akik a nőknek már értéktelenek. Ez nem függ össze a szakmával. Ti hiába tisztogatjátok egymást,ettől a nők véleménye nem változik.És az a döntő,nem a tiétek.
2016. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó.

Kisanyám, én ilyen naív kislányt nem láttam még te jó ég :D

Hány éves vagy? 12?


Rengeteg jómódú és jóképű férfi ismerősöm,/barátom járt már prostinál. A nők orrára ezt nem kötjük, így hát meg sem történt. Az esetek 90%-ban soha nem derül ki.

Sokan átutazó vállalkozók, tárgyalásra jöttek, kalandot keresnek. Ez ma már így megy.


Te meg féltékenykedhetsz innentől kezdve örökké, mert soha nem tudhatod a pasid volt-e már prostinál. Nagy eséllyel dugott már meg egy nálad sokkal pengébb csajt, aki úgy dug, ahogy a Boobliában meg vagyon írva.

2016. dec. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Na, 9-es is bedőlt a sok internetes hirdetésnek kamu képekkel. :)) Vagy csak kényszert érez, hogy sosem teljesülő, már-már frusztrációt okozó fétiseit írásban közölje. :))
2016. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem kérlek, én egy nagyon kedves lánnyal vesztettem el a szüzességemet. Pultoslányként dolgozott, de most kipróbált valami újat. Mosolygós 20-as csaj volt aerobikos fenékkel.


Amúgy velem nincs konkrétan probléma, csak képtelen voltam elveszteni a szüzességemet sokáig. Pedig nem is egy barátnőm volt, csak mindig korán szakítottunk. Valaki pont a szüzesség miatt dobott ki.


Azóta már nem angyalokként kezelem a nőket. Nagyon ritkán leszek már szerelmes... de ez nem is lényeg. elvesztettem a szüzességemet, kicsit bénáztam de nagyon jófej volt a csaj, simán meglovagolt, kb pár perc alatt telelőttem a gumit mert túl szexi volt.

Aztán beszélgettünk kicsit, egyszerű panelszoba volt. Végül mivel 1 órát kértem ebben két menet volt. Hamar harcképes voltam újra, gumiban szopott... Másodikra már 20 percig bírtam, és felbátorodva doggyban adtam neki, majd misszibe is vágtam. Végül újra doggiban lett végem.

Meg is dícsért, hogy jól forgatom as szerzámot szűzként :D persze nyilván kamu volt, hoyg visszamenjek, bár aztán kitudja.


Összegezve, végre nincs már a békyló rajtam, így sokkal bátrabb vagyok a lányoknál, semmi félelmet nem érzek, hogy a szüzességem miatt hátrányba kerülök. Simán elhívok egyetemről egy helyes gólyalányt, ha nem jön el, van B terv, C tervnek pedig Tinder. Elkezdtem kondizni is, úgy néz ki fizuemelést is kapok.. kezd beindulni a dolog. Ehhez hozzásegített nagyban a prosti ipar.


---... úgyhogy én csak ajánlom minden szűz srácnak. Lakásos kultúrált lányokról van szó, ha jól választasz megbyzható oldalról... nem kamuképes cigánycsajhoz kerülsz akinek a gorillája elver ha nem fizetsz

2016. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

JA és természetesen hülye leszek elmondani. Eddig is hazudtam a szüzességemről lányoknak, és mindig irtó kellemetlen volt.


Mostantól végre nem kell hazudnom :D "Egy lánnyal volt, X Y időben" hazugság? nem :D


A többi barátom aki meg prostizott... na azok vicces sztorik voltak :D de 8-10 ismerősöm is dugott már prostival... és akik még nem mondják el :)

2016. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!