Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szexre kellettem volna neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellettem volna neki?

Figyelt kérdés
19/L vagyok és még szűz. Szeretnék már barátot magam mellé és akad is jelentkező jócskán azonban mind igénytelen és ápolatlan. Nem rég megismertem egy 23 éves srácot aki bejött és úgy tűnt hogy én is neki. Találkozóra is hívott, de végül lemondta a munkája miatt. Ezt nem csak egyszer játszotta el hanem még 2x-3x. Egyszer azt mondta, hogy sajnálja de ilyen az ő munkahelye, de ha gondolom akkor most otthon van és átmehetnék filmezni... Én pedig azt válaszoltam, hogy még nem ismerjük egymást eléggé hiszen nem tudunk sok mindent egymásról, ezért szerintem az első randin nem filmezni kellene hanem jobban megismerni egymást. Utána még 1-2 napig beszélgettünk majd felszívódott.
2016. dec. 9. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem nyerted el a tetszését, más személyiséged és az érdeklődési köröd, mint neki

Vaaaagy csak dugni akart.. fele-fele

2016. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát mint mondtam nem igazán ismertük még annyira egymást hogy tudta volna mi az érdeklődési köröm... :D Szóval ezért gondoltam, hogy talán csak szexet akarhatott.
2016. dec. 9. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen csak dugni akart. Ha nem is ismertétek egymást, de már rögtön felhív magához "filmezi" hát max az első pár perc telt volna filmmel... Szerintem jól döntöttél és ezt fiú létemre mondom :D
2016. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak meg akart dugni.
2016. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik városban fogsz ki ilyen rossz pasikat?
2016. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Faluban... :D
2016. dec. 11. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor melyik faluban?
2016. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!