Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők hüvelyméretén senki nem aggódik?

Figyelt kérdés
Telis tele a gyakori a péniszmérethez kötődő kérdésekkel. Én átlagos méretekkel rendelkezem (16/3.8), sok nővel voltam már, a többség elégedett volt, de olyan is előfordult, hogy nem érzett a csaj, vagy éppen túl szűk volt neki (nem csak szűz lányok). Lényeg, hogy nem értem, miért nem merül fel soha ebben a vitában, hogy a nőknek ugyanúgy vannak adottságaik, mint nekünk, férfiaknak, és ezek nagyon különbözőek. Az sem igaz, hogy a hüvely mindenféle mérethez képes alkalmazkodni. Miért kell a pasikat stresszelni a mérettel és miért nem lehet hozzávágni egy nő fejéhez az igazat, hogy bmeg, neked túl tág a vaginád?
2016. dec. 8. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert hozzá vágni ezt egy nő fejéhez pont olyan szar mint amikor nektek mondják hogy kicsi a farkatok másrészt meg egy vaginát lehet tágítani Viszont egy farkat nem lehet összenyomni egy vaginát lehet edzeni ami miatt szűkebb lesz Viszont egy farkat nem lehet növeli
2016. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát mert az esetek többségében a férfi a hibás mindenért :D

Viccet félretéve azért, mert a szex minősége nagyrészt a férfitől függ és nem a nőtől. Nagyon sokan már azt is megalázónak tartják, ha a párjuk szeretné, ha orálisan kényeztetnék őket, viszont fordítva meg azért elvárják, mert mekkora tapló már, ha szárazon akarja betenni. Vagy például nem sok olyat hallottam, hogy a férfi hátradőlt az ágyon, hogy hajrá bébi, csináld, fordított esetben annál többet. Így ha valakinek nem a legjobb a mérete, akkor egyből azt teszik felelőssé ahelyett, hogy ők is megpróbálnának valamit tenni az ügy érdekében, vagy gondolnának arra, hogyha semmit nem éreznek egy 13-14 centis farokból, akkor lehet az ő barlangjuk túl mély, és nem a srác farka a kicsi. 23/F

2016. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a káma szutra foglalkozik ezzel részletesen.

3 típusra osztja a női vaginát méret alapján.

őzsuta,kanca,tehén.

egyébként amit írsz az a keretfordítás.

és felnőtt férfiaknál alap,főleg ha kap a farkára egy komolyabb oltást,akkor nem fülét farkát behúzva megsemmisül,hanem röhög egyet és visszavág.


mint a predátorban a vicc-múltkor nyaltam a nőmet és mondtam neki-de nagy a puncid szerelemem..de nagy a puncid szerelemem...-

a csaj meg kérdezte-miért mondtad 2x.

-csak 1x mondtam....

2016. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is a férfiak kattognak folyton a méretükön, nem a lányok. A legtöbb nőnek ez a nyavajgás az agyára megy már, ezt a problémát saját maguknak kreálták a fiúk.

Másodszor nem úgy tűnik, hogy téged bárki is megsértett volna, szóval te miért akarsz bármit is a nőkhöz vágni?

Harmadszor hozzávághatod, de úgyis te leszel jössz ki vesztesként, mert a farkaddal bármit csinálhatsz, nem lesz nagyobb, a puncit viszont lehet edzeni. :D

2016. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én egy esetben vágnám a fejéhez, ha az én méreteimet oltaná. Nálam nem volt még erre példa (max. a hátam mögött, arról meg tudok), de pasik közt a vaginaméret soha nem jön fel témaként, ellentétben a nőstény csoporttokkal, szóval azt, hogy nálatok ne lenne ez téma szerintem hülyeség.
2016. dec. 8. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
mert még nem találkoztam túl tág vaginával :D
2016. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én igazat adok neked, nő létemre. Én pl nem tudok "befogadni" egy nagyobb méretet, mert az már fáj nekem.

Ez van.

Bár ezt a méret kérdést vágjuk a másik fejéhez témát sosem értettem. Nem mondtam egy pasimnak sem, hogy kicsi vagy túl nagy. Én annak a híve vagyok, hogy meglehet mindent beszélni emberek módjára (már ha mindkét fél intelligens annyira, hogy nem csinál belőle drámát).

2016. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!