Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejönne ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönne ha a pasitok arra izgulna, ha ti más férfiakkal flörtöltök vagy esetleg annál több is történne?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten ez izgat, de nem tudom a barátnőm hogyan viszonyulna ehhez? 29/F

2016. dec. 7. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Engen nagyon!:-) Szerintem nincs is olyan heteró nő,aki nem:-)

20/L

2016. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Minden nőnek bejön, csak nem mindegy hogy adod elő.

Van már tapasztalatom, hidd el fekszik nekik.

2016. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok sz..jha hogy össze vissza kúrjak.. Nem csalom meg a páromat még akkor se ha erre izgul... Undorító!!!
2016. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem. Ha valakit szeretek akkor vele akarok lenni és még flörtölni se akarok mással.
2016. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Cáfolom azt, hogy ez minden nőnek bejön. De mondjuk azt sem gondolom, hogy bármi baj lenne azokkal a nőkkel, akiknek ez tetszene. Nekem ez nagyon nem tetszene, mert nem fér bele abba a képbe, amit számomra egy ideális kapcsolat jelent. A párkapcsolat két emberről szól, és én szeretném a flörtölést, az intimitást, és a testiséget is benne tartani ebben. Ha valaki erről szabadabban gondolkozik, hát egészségére, kívánom, hogy találjon olyan partnert, akinek hasonlóak az elképzelései és az igényei, viszont én azonnal szakítanék, ha ez kiderülne.

22N

2016. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem se jon be. Szerelmes vagyok szerelembol tudok csak lefekudni valakivel. Barmennyire szeretem a parom es barmilyen kereset teljesitenem ezt elutasitanam. En csak vele vagyok hajlando lefekudni. Egyszeruen ellazulni se tudnek felizgulni sem es iszonyat buntudat gyotorne. Termeszetesen nem vetem meg azokat az embereket akik erre izgulnak , nekem is vannak fetiseim, de nekem nagyon nem tetszene ez az egesz.:)
2016. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!