Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt valaki aki kultural meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt valaki aki kultural meg tudja magyarazni?

Figyelt kérdés

Igen jo temaban van a kerdes mert a ti véleményetekre vagyok kíváncsi a legtöbb hetero azt mondja " a melegek (akiknek kevesebb az intelligencia szintje az bu zi zik vagy köc sög ozik ) mindig a heterok arcaba tolják a melegségüket " pedig igazabol ez forditva is igaz hisz végülis a legtobb film, rádióműsor,stb és ráadásul az utcan mivel az emberek nagyobb resze hetero mindig fiu-lany kezenfogva mászkál smarol stb amivel termeszetesen semmi baj ( kiveve ha mar lassan meg b.....k egymast az utcan de az ugyan ugy baj ha azonosnemuek csinaljak de tisztelet a kivetelnek.

Miert gond ha ezt 2 fiu vagy 2 lany csinalja ?

Az ertelems es inteligen valaszokat elore koszonom kíváncsi vagyok mindenkinek a velemenyere akinek az iqja meghaladja a 10 et es kepes pejoratív jelzok nélkül valaszolni

Koszi hogy vegig olvastad tudom kicsit hosszú volt es ékezet nélkül neha de lusta vagyok minden szót helyesen irni de nem nyelvtan oran vagyunk 😜😃😁



2016. dec. 4. 21:23
 1/9 Umaku ***** válasza:
100%

Mert az azonos neműek köztti kapcsolat "természet ellenes". Ha egy gyerek azt látja az utcán h egy csaj a pasijával smárol, hányást imitál de utána is nézi. Aztán ő is ezt akarja majd csinálni. Ha egy fiú-fiú párt lát szintén kidüllet szemmel nézi h "wtf?!" Utána majd ő is ki akarja próbálni. Én nem akarnám hogy a gyerekem azt lássa hogy ez a természetes. Hogy ez a menô. Mert akkor mit csinál? Ő is az lesz. Igyis minden jó pasi meleg :D

Egyébként nincs bajom a melegekkel, csak szinglin fogok meghalni "miattuk".

2016. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha intelligens választ vársz, miért nem fogalmazol úgy, hogy ne kapjon agyérgörcsöt a szöveged végére az, akinek az "iqja meghaladja a 10 et"? Tényleg érdekel.

Amúgy meg mindenki másképp gondolkozik ezzel a témával kapcsolatban, így felesleges általánosságban kérdést feltenni a dologról. Nekem nem baj, úgy tűnik Neked sem, de a konzervatívabb réteget zavarja, nagymamám lehet hányna, ha meglátna két férfit egymással enyelegni. Leginkább neveltetés kérdése, így ahogyan a melegeket sem, úgy a konzervatívabb embereket sem kell elítélni, persze amíg nem fajul az ellenérzés tettlegességig.

18/L

2016. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtad is: mikor egy hetero pár majd megcsinálja egymást a buszon, parkban stb az már nàlam is kiveri a biztosítékot...

Ha kézenfogva jön velem az utcàn egy ilyrlen pár, valószínűleg felsem tűnik.

Ha egy meleg pár jön velem szemben, őket biztosan megnézem, mert hàt ez még számomra újdonság. Olyat nem lát minden nap az ember...


Főleg lányoknál nézem még őket jobban, h most ök tényleg melegek, vagy csak bohóckodnak stb.

Igazából nálam ez csak kíváncsiság ( ilyenkor elgondolkodni az élet dolgai st)

Ha szereti egymást 2 ember ( tök mindegy h heterok vagy melegek) nyugodtan nyilvánítsák ki ezt az utcán stb ( persze kulturáltan) nincs ezzel semmi gond. Csak a melegeket látni kevésbé mdgszokott

2016. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az semennyire nem normális, ha mindent kiraknak elém a heterók, egy csók, simi okés, de a félig megizélós témák a hálószobába valók.


A természet rendje szerintem az, hogy egy hím és egy nőstény..., hogy egy férfi és egy nő él együtt. A párosodásnak/szaporodásnak is így van értelme. Az, hogy a szexuális tevékenység emberek esetében örömszerzéssel is párosul, nálam úgy szintén nő és férfi közt értendő.

Én ilyen közegbe születtem, a környezetemben sem láttam ettől eltérőt, szóval ezt tartom normálisnak. Az ettől eltérőt pedig abnormálisnak.


Azt hiszem, hogy ilyen egyszerű.

2016. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké, szóval van egy tetszőleges heterónk, akit hívjunk most Pistinek. Pisti megszületik erre a világra, fogalma sincsen arról, hogy mi az, hogy meleg, sem arról, hogy mi a heteró, sőt még azt sem tudja, hogy mi az hogy fiú meg lány. Pistike agya egy fehér vászon, amire azt festesz, amit akarsz - azt fogja elfogadni, amit lát.

És mit lát Pistike? Csőröző heterókat a buszmegállóban, egymás kezét fogó heterókat a parkban, pettingelő heterókat a délutáni matinéban, stb,stb,stb... És mikor találkozik a melegséggel bármilyen formában? Ha apu leb****zizza azt a bácsit, aki beáll a parkolóhelyre, amit ő már kinézett magának, vagy amikor anyu a szomszéd nénivel beszél arról, hogy ők nem homofóbok, de azért mindennek a teteje, hogy manapság a melegek így reklámozzák a szexualitásukat. Oké, néha 1-1 filmben van valami jellegtelen meleg mellékszereplő, aki lehetőleg szégyenli és/vagy utálja a másságát. És ennyi.


Ugorjunk pár évet, Pistike most már felnőtt férfi, saját véleménnyel és életszemlélettel. Pistike megszokta, hogy nem lát melegeket maga körül, és már akkor megszólal az agyában a riasztó, ha látja, hogy két férfi válla összeér. Persze nem biztos, hogy dühíti a látvány, de tény, hogy felnőve nem ehhez volt szokva, és az agyának teljesen tájidegen ez a látvány. Mélyen, legbelül Pistike úgy érzi, hogy a képébe tolták a melegek a szexualitásukat.

Pistike nyilván nem fog leülni egy szép délután, és elgondolkodni azon, hogy teljesen alaptalanul zavarják a melegek, meg hogy képmutató azt hinni, hogy a melegek tolják a heterók arcába a szexualitásukat, hanem ezt az időt arra fogja szentelni, hogy olyan kommenteket írjon netes fórumokra, mint "Én nem vagyok homofób, de azt sem szeretem, ha a képembe tolják az ilyesmit." aztán leül a tv elé, ahol épp azt tárgyalják, hogy mely celebek házassága ment tönkre, hány színésznő csináltatott aktsorozatot, és mik voltak 2016 legnépszerűbb szexpozíciói (heteró pároknak).

Pistike pár év múlva majd b****zizni fog a gyereke (nevezzük Robikának) előtt, és ha előjön a meleg téma, azt fogja mondani, hogy nincs baj a melegekkel, csak ne provokáljanak. Ha Robika heteró, akkor felnőttként kb hasonló életszemlélete lesz, mint apjának, Pistikének, viszont ha a változatosság kedvéért Robika meleg lesz, akkor gyerekkorától kezdve belenevelik, hogy titkolja el, hogy ki is ő valójában (attól függetlenül, hogy apu nem is tudja, hogy a gyerek meleg) ennél fogva nem fog később kézen fogva sétálni a pasijával = a következő generáció Pistikéi sem látnak majd példát a környezetükből a melegekre, és tessék, itt az ördögi kör :D


Aki meg azt mondja, hogy fuj-fuj a melegség nem természetes, az mostantól dobja a szemétbe az antibiotikumot, ha az orvos felírja neki. Nem csak akkor kell kiállni az elveink mellett, amikor mások életét nehezítjük meg vele, hanem akkor is, amikor a sajátunkat. És legyünk őszinték, több állatfajban vannak homoszexuális egyedek, mint ahányban használnak antibiotikumot.

2016. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös írtál igazságot, de azért van benne 1 kis csúztatás. Nem az a főbaj, hogy meleg, hanem, hogy arcba nyomja. Robi is lehet búza és Pisti is elfogadhatja mivel a fia, de nem kell ezt az utcán (sem) reklámozni! Én sem örülnék, ha a gyerekem úton, útfélen melegekbe botlana. És itt visszagordulnék az 5-ös válaszára, ha Robit "kerülik" a meleg ingerek, senki sem festi az üres lapjára, akkor jó eséllyel nem is lesz az, mivel az ő környezetében ez nem normális. Az meg, hogy a heterok nyomják a heteroságot? Ne is haragudj, az a normális, a "0" pont. Ami attól eltér az a nem megszokott. Akinek van 1 kis agya és/vagy felnőt gondolkodása, az az ilyen dolgokat otthon, diszkréten kezeli. Mi lenne, ha mindenki a sexuális szokásait az utcára hozná? Te elfogadnál mindent?
2016. dec. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Igazad van, én is imádom, és a végtelenségig támogatom a diszkréciót, legyen szó bárkiről kortól, nemtől, szexuális beállítottságtól függetlenül. Viszont amíg nem tudom úgy felkapcsolni a tv-t, hogy ne lássak egy egymást taperoló férfit és nőt (mindegy, hogy film, sorozat, vagy reklám megy) nem tudok úgy kinyitni egy újságot, hogy ne olvassak het. párkapcsolati drámákról, és nem tudok úgy kimenni az utcára, hogy ne látnék egymás kezét fogó, egymással csókolózó, vagy egymás ölében ülő heterókat (konkrétan pár napja láttam hogy a parkban egy kislány ül egy kisfiú ölében, ami egyrészt nem nevezhető diszkrétnek, másrészt meg így 0°C körül veszélyes is a fiú egészségére nézve), addig bekapcsolt caps lockal fogok írni bekezdéseket arról, hogy igen is el kell fogadni azt, ha egy azonos nemű pár mutat minimális érdeklődést egymás iránt nyilvánosan. Amíg nincs mindenki elhallgattatva, addig képmutatás diszkréciót kérni egy egyik féltől.


" Robit "kerülik" a meleg ingerek, senki sem festi az üres lapjára, akkor jó eséllyel nem is lesz az, mivel az ő környezetében ez nem normális."


Kezdhetném magyarázni hogy ez nem így működik, de helyette itt egy kép pár meleg állatról:

[link]

Őket is külső ingerek tették homoszexuálissá?

Amúgy meg ha azon múlik az ember szexuális beállítottsága, hogy milyen példát lát, akkor nem lennének híres (/hírhedt) "Pray the Gay Away" táborok erősen konzervatív családok gyerekeinek.

Áh, lényegtelen...

2016. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat

Még annyi lenne hogy1

miert nem természetes? Hisz kb 1400 állatfajnál is megfigyeltek

2 ha a gyereket ezt latjak.....

Megforditom ha a gyerekek haterokat letnak eletukbe nem lattak melegeket akkor mindenki hetero ergo nincsenek melegek ez elég logikátlan mert vannak melegek

természetesen én nem vagyok egy berogzodott agyu ember ha valaki megmagyarázza hogy megertsem akkor megertem

2016. dec. 5. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Ezekkel a véleményekkel hozott össze eddig a sors:


- nem természetes: a melegek nem járulnak hozzá a fajfenntartáshoz, nem úgy, mint a férfi-nő párok, és aminek nincs szerepe = természetellenes. És ez elég indok arra, ugye, hogy a föld alá legyenek száműzve. (Viszont akkor a meddők&impotensek se házasodhassanak...)

Mondjuk pingvineknél megfigyelték, hogy a meleg párok "örökbe fogadják" a megárvult/hetero pingvinek által magukra hagyott pingvin fiókákat.


- a környezetük miatt lesznek melegek a gyerekek: nem újdonság a tv-t okolni mindenért, meg úgy általában az új generáció életvitelét. "A sok feminim médiab***zi miatt van egyre több meleg kölök" kb ugyan az a kaliberű hülyeség, mint "a videojátéktól lesz a gyerek pszichopata". Bár erről #6 szerintem többet tudna mesélni...


Egyéb kérdés? :D

2016. dec. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!