Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves srácok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok miért lájkoljátokk a derékig érő hajú platform magassarkús csajokat? Tényleg ők kellenek nektek?

Figyelt kérdés

A kérdés csupán elméleti, nem keresek párt, csak megfigyeltem ezt az ismerősi körömben, és tényleg érdekel, hogy nektek ez testesíti meg a nőiességet?


Akarva-akaratlanul is összemérem magam velük, és bizony önbizalomhiányt okoz, hogy a tényleg jóképű, normális barátaim, ismerőseim is ilyen típusú lányokat lájkolnak. (Persze megtehetném, hogy én is veszek platform magassarkút, meg bőrnacit, és felvarratom a hajam, de ez már az a kategória, amitől nyomorultnak érezném magam.)


Olyan fiúk véleménye érdekel, akik lájkolják ezeket, illetve azoké a lányoké, akik ezt bárhogyan tapasztalják.


Szóval a mai médiaplatformok világában ez számít szépnek?


Köszi a véleményeket. L/25


2016. dec. 4. 17:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#20: Igen. Tudom. Viccelni próbáltam, ami viccnek az lett volna az alapja, hogy mi (férfiak, ugyebár) mennyire értetlenül állunk a női divathóbortok előtt. De így, hogy el kellett magyaráznom, már nem is igazán vicces. Kösz. :P
2016. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Magassarkú (platform is), csinos ruha, szép haj az nyami.

Műszempilla, műköröm, póthaj, szilikon már prosti.

2016. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21, nincs mit, máskor is!
2016. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem lájkolgatok semmi ilyet neten, de bejön a dolog.

Miért? A magassarkú szexi és nőies. A hosszú haj szintén. A műköröm is.

A mű dolgok kevésbé és általában az ilyen lányok nem is olyan műk, ahogy a rájuk féltékenyek előadják. Akiken szintén ott a műköröm és a 20 kiló smink...

Párkapcsolatra nem feltétlenül olyan csaj kell, aki hétköznap is ilyenben nyomja. Viszont olyan lánnyal nem bírnék elképzelni kapcsolatot, aki folyamatosan másokhoz méregeti magát, másokkal foglalkozik és ennyire nincs önbizalma.

2016. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"L/25"


Biztos nem 15?

2016. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!