Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves srácok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok miért lájkoljátokk a derékig érő hajú platform magassarkús csajokat? Tényleg ők kellenek nektek?

Figyelt kérdés

A kérdés csupán elméleti, nem keresek párt, csak megfigyeltem ezt az ismerősi körömben, és tényleg érdekel, hogy nektek ez testesíti meg a nőiességet?


Akarva-akaratlanul is összemérem magam velük, és bizony önbizalomhiányt okoz, hogy a tényleg jóképű, normális barátaim, ismerőseim is ilyen típusú lányokat lájkolnak. (Persze megtehetném, hogy én is veszek platform magassarkút, meg bőrnacit, és felvarratom a hajam, de ez már az a kategória, amitől nyomorultnak érezném magam.)


Olyan fiúk véleménye érdekel, akik lájkolják ezeket, illetve azoké a lányoké, akik ezt bárhogyan tapasztalják.


Szóval a mai médiaplatformok világában ez számít szépnek?


Köszi a véleményeket. L/25


2016. dec. 4. 17:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ez lenne a kérdés utolsó, hogy vajon mi a jelentősége egy lájknak ebben a generációban, ez lenne a kutatás célja.


Mennyire befolyásolja a nemeket a partnerválasztásban a szociális média.


Mennyire töri meg az azonos nemű versenytársak önértékelését.


A kérdés lehetne fordítva is (izmos-kigyúrt, nagyf*#arkú, bronzbarna férfiak médiaplatformokon vs. utcára kimegyek típusú átalgaférfiak).


Mindenki őrizze meg a hidegvérét, a kérdés teljesen elméleti, és sok más kutatás is folyik a témában.

2016. dec. 4. 18:26
 12/25 anonim ***** válasza:

Figyelj olyan emberrel kell összejönni, aki kb tojik a Facebookra és messze elkerüli, csak ha nagyon szükséges, akkor használja és kulturált formában. Amilyen az egyén, olyan a virtuális térben is.

Szerintem túlmisztifikálod, rányomott és kész. A szociális médiának köztudottan kapcsolatromboló hatása van, ezt aláírom, de pont ezért is hozták létre titkon, csak nyíltan erről nem "szabad beszélni". Semmi nincs mögötte, csak anyagi érdek és még meg is osztja az embereket. Kell ennél több Zuckerbergnek és társainak? Röhögnek a markukban, hogy emberek mennyire komolyan veszik ezt az egészet, míg percenként annyit keres, mint fél Magyarország kb.

Az az ember, aki ilyen platformon éli az életét, vagy az ilyen platformon megélt tapasztalataira alapozik egy rakás kényszerképzettel megspékelve, komoly bajban van. Mint mondtam, ha téged zavar ez a rendszer, randi, ismerkedés során is sok mindent megtudhatsz a másik személyéről, hogy hogyan is áll ehhez a témához ő. Ha nem vagytok kompatibilisek, nem kell erőltetni.

2016. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Néha engem is " bosszant ", hogy egy, sorry, de tényleg ( összetákolt: rengeteg smink, csoki szoli, pót haj, mű szempilla, mű köröm,éjjel- nappal 10cm + os cipőkben tipegő, agyon parfümözött, push - up, popó formáló lányok , jajj én a természetességet szeretem ' - hirdetők ) a 10 pontos lányok. De! Nem érdekel, ki - mit likeol ! Kinek csurog rájuk a nyála.. Egy " lájk " rájuk, kb a " dugnálak " és slussz. Ezek nélkül meg sem ismernék őket az utcán!

Nem is akarok, olyas valakinek " tetszeni " akiket az ilyen, valóban mű nők vonzanak!

2016. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ezt a platformot most hallottad és ennyire tetszik?
2016. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Persze megtehetném, hogy én is veszek platform magassarkút, meg bőrnacit, és felvarratom a hajam, de ez már az a kategória, amitől nyomorultnak érezném magam"


És azt meg tudod mondani miért? Mi annyira nagy hűha a platform cipőben meg a bőrnadrágban. Az h felvarratod a hajad az már egy más dolog de az öltözködésen mit kell úgy kiakadni, miért kell ezalapján ítélkezni?

Nyilván nem az anyuci kislánya igénytelenül öltözködő lányokat nézzük meg, hanem akinek van stílusa, és nőiesen öltözködik. Nem kell nagy ész h ezt nőként átlásd. A póthaj és társai viszont már férfi egyénenként eltérő, valaki kedveli, valaki nem.


24/F

2016. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Törekedjünk a platformfüggetlenségre!
2016. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Dreed ***** válasza:
100%
Csak én vagyok ennyire tudatlan,hogy azt sem tudom mi az a platform magassarkú? :(
2016. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#17: Ne izgasd magad. Én, mikor először láttam ilyet valakin, azt hittem valami gyártási hibából visszamaradt szemét.

[link]

2016. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

A magassarkú és a hosszú haj mindig is vonzotta a férfiakat.

Barátom is teljesen el volt ájulva, mikor felpróbáltam egy magassarkú cipőt.


Próbáld elfogadni, hogy ez vonzza a férfiak tekintetét, az okokat keresni felesleges.

2016. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező ilyen platform magassarkúra gondolt:


[link]

2016. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!