Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy csak addig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak addig izgalmas valaki amíg meg nem kapom?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem tudom mi van velem de nagyon sok pasi tetszett már nekem és mindegyik után én rohantam és valahogy mindig az lett a vége hogy miattam nem lett semmi Pl a múltkor volt egy srác tetszett és beszéltem is vele sokat meg mondgattam hogy teszem aztán lefeküdtünk és azt írta másnap hogy komoly kapcsolatot akar és hogy szeret nem tudom miért de nekem az volt az első mikor elovastam hogy "NEM KELLESZ"
2016. dec. 3. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam mindig. Te hány éves vagy?
2016. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elköteleződési parák, de nagyon?
2016. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosan de nem tudom miért
2016. dec. 3. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert éretlen vagy!
2016. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nem voltal meg szerelmes. Majd jon valaki, akiert bolondulni fogsz!
2016. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erdekes, en ferfikent ugyanezt erzem. Beleszeretek fulig es amint lefekudtunk, elmulik azonnal.En ezt az ösztönnek gondolom, fajfenntartó ösztönnek. Zavar es ezert probalok olyan partnert keresni, akinek az emberi kvalitásai hosszutavon is megfognak.
2016. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Detto. Élek halok egy srácért, aztán mikor már többet érez, elmúlik ez az "élek halok" érzés...
2016. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!