Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszrbálás tényleg okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszrbálás tényleg okozhat kopaszodást?

Figyelt kérdés
átlag napi egy maszti szokott lenni de múltkor valaki viccesen megjegyezte hogy kopaszodom. Ez tényleg így van? 21f

2016. nov. 30. 07:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

hm, 1-es vagyok, mennyi önjelölt endokrinológus van itt...:)

És akkor én vagyok 0%-ra lepontozva.

2016. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tudományosan nem vizsgálták a dolgot. Én inkább a tenyér szőrösödését tartom valószínűnek.
2016. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

"Tudományosan nem vizsgálták a dolgot"

Igen, ilyen tudomány nem is létezik, hogy endokrinológia, az pont olyan mint az ornitológia, csak kék színben...

2016. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Van aki korán kopaszodik,van aki később. Van aki mindennapos szex hatására sem kopaszodik meg és vannak olyanok,akik még ha ritkán is élnek szexuális életet,mégis kopaszok,akár már fiatal korban. Ez leginkább hajlam kérdése.
2016. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Baromság. Tévhit.
2016. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Szerintem téged átvertek! :D
2016. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy nem okozhat, hiszen az orgazmussal boldogsághormonok szabadulnak fel, amiknek stresszoldó hatása is van, a stressz pedig gyakran összefügg a kopaszodással :)
2016. dec. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sőt! Gerincsorvadást is!
2016. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"tehát elvileg a mindennapos szex is okozhatja"

Nem, ez női logika. Az ok és okozat felcserélése. Nem azért kopaszodik valaki, mert sokat szexel, és ettől nő a tesztoszteronszintje, hanem azért szexel sokat, mert magas tesztoszteronszintje. (Ami mellesleg a kopaszodást is előidézi.)

2016. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!