Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszrbálás tényleg okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszrbálás tényleg okozhat kopaszodást?

Figyelt kérdés
átlag napi egy maszti szokott lenni de múltkor valaki viccesen megjegyezte hogy kopaszodom. Ez tényleg így van? 21f

2016. nov. 30. 07:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%

Igen, régi mondás.

Mivel növeli elég jelentősen a nemi hormon szinteket, és akinek a genetikája hajalmos rá, erősen kopaszodást okozhat.

2016. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
93%
A frászt! Minden pasi kopasz lenne :) De félretéve a tréfát.a férias kopaszodás a férfi nemihormonok túlsúlya miatt van és nem befolyásolja sem a maszturbálás,sem a szexuális aktusok száma.
2016. nov. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
ha fejen állva csinálod lehet napi 2x csinálom de nem kopaszodok20 f
2016. nov. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Kedves 1.! A nemihormonok mennyiségét NEM NÖVELI !!!!! Kérlek ne írj olyat,amit Te is csak hallottál!
2016. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

én sem tapasztalom hogy drasztikusan kopaszodnék.

viszont esetenként (pl hajmosás) nagyon sok hajszálam kihullik...vagy ez is oké?

2016. nov. 30. 08:18
 6/19 anonim ***** válasza:
Én 4x vertem ki naponta de nem lettem kopasz. 50f
2016. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Mi az a nagyon sok? Kb. napi 80-100 szál főleg ősszel és tavaszzal teljesen normális. Viszint,ha nem nő vissza és úgy látod,hogy kopaszodsz,akkor meg kell keresni az okát.
2016. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

Hosszútávon növeli, ha rövidtávon nézed akkor az ejakuláció után nagyjából 3 óráig alacsonyabb, utána visszaáll a normális szintre.

Hosszútávon viszont káros a napi szintű maszturbáció, ha nincsenek visszapótolva a fontos makrók (fehérje, cink, stb..), plusz megszokod az ingert, rosszabb lesz tőle a szex.

Egyébként nem a tesztoszteron, hanem a vele képződő DHT, azaz dihidro-tesztoszteron okozza a hajhullást, genetika hogy kinél jobban, kinél kevésbé.

2016. nov. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tehát elvileg a mindennapos szex is okozhatja?
2016. nov. 30. 08:31
 10/19 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, de nem szabad ennyire tudatosan cselekedni mindent, a stressz például csökkenti, akkor stresszelj egész nap hogy ne kopaszodj meg?:D inkább ne.

Én azt mondom jobb a testi örömökért élni azt az egy életet amit kaptál, mint annak hogy egy hajszálad se hulljon ki miatta.

2016. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!