Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4 hónap után korai lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap után korai lenne lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Első barátommal vagyok együtt kicsit több mint négy hónapja.Nagyon szeretem, és egyre inkabb kívánom, hogy úgymond egy magasabb szintre emeljük a kapcsolatunkat. Azt érzem, hogy ő is szeret, mindig nagyon óvatos, és bár többször is lett volna már lehetősége rá, sosem feküdtünk le. Ha valamire azt mondtam, hogy ne csinálja akkor rogton abbahagyta. (pl.: eleinte itt-ott tapi, vagy ruhadarabok levétele) Bemutatott a szüleinek, illetve én is bemutatták őt itthon. Viszont kicsit ugy érzem, mintha nem lenne ez az egesz 100%-ig komoly. Például még sosem mondta, hogy szeret, én pedig nem akarom elsőként kimondani. Illetve ennek igazából egyaltalan nem tulajdonitok nagy jelentőséget, de teszem azt a Facebookon sincs kinn, hogy lenne köztünk valami, se egy közös kép. Es kicsit ez olyan rosszul esik, de nem akarom felhozni, mert nyilvan nem ezen múlik, hogy jó-e a kapcsolatunk. Na es a lényeg, hogy én is szeretnék lefeküdni vele, különleges szamomra, csak kicsit bizonytalan vagyok, mivel sajnos sok ismerős akivel felkerült ez a téma, azon a véleményen volt, hogy ez még korai, és ne legsek ilyen könnyűvérű. Nem tartom magam annak, se hülyének, orvosira fogok menni, megis a környezetem most nagyon aláásta az önbizalmam. Amugy én 18/lány vagyok, a baratom pedig 24.



2016. nov. 29. 00:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképpen nem valami jó dolog elkapkodni a dolgokat, és nincs rá szabály hogy mikor feküdtök le.

Az utóbbi kapcsolataimban mindig elkapkodtam a dolgot, és ezért rossz is lett az összes...1 hét max 2 , és már megvolt a szex aztán 3 hónap után meg is untuk egymást+a szex sem volt valami jó, mivel egyáltalán nem ismertük egymást sem azt, hogy mit szeret a másik.


Most vagyok úgy egy lánnyal ,hogy 1 hónapja kavargatok csak, de nem merem még lefektetni mert tudom hogy nem lenne valami jó megoldás és talán csalódnék is benne, vagy ő bennem tehát inkább ilyen pettingre fogtuk még a témát.

SOHA többet nem cseszem el ezzel a párkapcsolataimat a türelmetlenséggel, és ha szűz lennék akkor még óvatosabb lennék.


24f

2016. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Azért az erős túlzás, hogy a lábamat szétenném, de azt nem mondanám, hogy szeretem. Mert én úgy gondolom, hogy a fiúnak a dolga ezt kimondani alapesetben, de nyilván én sem vagyok egy karótnyelt ember, hogy 'csak azért sem'. Eddig azért nem mondtam mert nem éreztem hozzá elég biztosnak az érzéseim, mostanság érzem azt, hogy tudom mit érzek iránta, hogy szeretem. Illetve kb amikor két hónapja voltunk együtt akkor már volt petting is, nyilván eleinte csak jóval visszafogottabban. Tehát ismerjük már a másik testét annyira szerintem, hogy a szex sem lesz olyan, hogy azt sem tudom mi esne jól neki. Elég sok dolgot megbeszélünk egymással, ezzel nincs baj úgy gondoom, de én az érzéseimről eleve nehezebben beszélek, nem vagyok olyan kitárulkozós típus, ezért bizonytalanodtam el egy kicsit.
2016. nov. 29. 15:04
 13/15 anonim válasza:

Nem csak a testet, hanem a lelket is ismerni kell.

Be sem vallottátok még egymásnak, hogy szeretitek egymást.Ha annyira biztos vagy mindkettőtök érzéseiben és nem zavar, hogy ezt egyikőtök sem mondta ki és arról sem beszéltél neki, hogy úgy érzed nem vállal fel (gondolom ezt érzed a fb miatt, meg lehet, hogy azon kívül is), akkor hajrá!A te döntésed.Az viszont nem kötelező, hogy ő mondja ki, hogy szeret.Egyébként miért nem említi?

#6-os voltam.

2016. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem is arról van szó, hogy ne vállalna fel. Nem tudom sajnos, hogy pontosan mit érzek, mert így az első kapcsolatom lévén elég sok kérdőjel van bennem. Beszéltünk már erről, és látom is rajta, hogy szeret, csak néha kicsit olyan érzésem van, (inkább magammal kapcsolatban) mintha ez nem szerelem lenne csak egy nagyon erős barátság ahol vonzalom is van, de még nem szerelem.
2016. nov. 29. 16:12
 15/15 anonim válasza:

13-as vagyok.

Ha gondolod, írj rám és adok tanácsokat!

Meggondolatlan meg ne legyél!Látod, hogy van oka, hogy te sem mondtad neki?

2016. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!