Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim, ezt Ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, ezt Ti mennyire tartjátok gáznak?

Figyelt kérdés
Engem kb fél éve műtöttek, mert volt egy motorbalesetem, ami miatt elszakadt egy izom elég intim helyen. Úgy, ahogy meggyógyult. Most van egy barátnőm, és bosszant, hogy mikor szeretkezünk, ha egyszer elmegyek, utána legalább másfél,2 óra kell, hogy újra legyen merevedésem. Ez nagyon gáz? Volt, mikor egy nap 4-szer is csináltuk, 15-45 perc közötti ideig bírtam. Ezt persze úgy kell elképzelni, hogy az aktusok között volt elég nagy szünet. Nem tudom, hogy a balesetnek köszönhető, vagy valami más probléma lehet.

2016. nov. 28. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak baleset nélkül is így van, semmi gond nincsen.
2016. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz!
2016. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gáz.. Általában a legtöbb pasinak műtét nélkül is szüksége van ennyi időre.. Szóval nyugi.. Az a fontos hogy rendbe jöttél és természetesen működik a dolog odalent :)
2016. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gàz.
2016. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

más baleset nélkül fele ennyit tud

emiatt ne aggódj

2016. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az bosszant, hogy romlik a látásom. Néhány évtizede egy pillantást elég volt vetni a pinára, és már állt a farkam, most meg fél percig is nézegetnem kell, mire megmozdul. :-))
2016. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy 22 éves vagyok.
2016. nov. 28. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

én ha órákig csinálom sem tudok elmenni

szerintem te jobb helyzetben van

és a farkam akármeddig bírná de a testem megálljt parancsol kb 2 óra után nem bírom tovább fizikailag :(

2016. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nyalni tudsz a csaj nem fog panaszkodni. S pikkpakk elrepul az ido.
2016. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!