Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szoktatok aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok aktus közben pukizni?

Figyelt kérdés
Nem nyomják ki belőletek a levegőt? Párotok észreveszi? Mit szól hozzá? Fiúkák véleménye is jöhet.
2016. nov. 26. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyire unatkozol? :D
2016. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szex kozben talan egyszer pukkantottam el magam veletlenul, de vagyunk annyira kozvetlen viszonyban, hogy elhulyultuk.

A baratom nagyon gyakran szokott elottem pukizni, o ilyen szeles, neha veletlenul belolem is kijon, ez van :)

2016. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es.Nem,csak mostanában olyan szeles vagyok,és hirtelen jön hanggal,nem is egy,mint az előbb is. Eszembe jutott mikor kapcsolatban voltam,mindig kinyomodott belőlem és amennyi gáz van valamiért mostanában bennem,egész aktus alatt lövöldöznék,persze akaratomon kívül.
2016. nov. 26. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: ha a barátod leállna a húsevéssel, elmúlna a szelessége. Pita típus lehet, ezért szeles a tag. :D
2016. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előfordult már hogy ki csúszott.. Jót nevettünk rajta... Nem volt semmi gond... ;)
2016. nov. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Seggfing még nem volt, de nunipuki az szokott lenni. Nem érdekli. Én jövök csak tőle zavarba. 21l
2016. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
" Seggfing - Nunipuki " :D de forma vagy.. :D " Nunipuki " általában a szűkebb lányoknak / nőknek szokott lenni. Olvastam itt is, hogy sok pasinak kiábrándító, de igaziból pont az jutott eszembe, hogy erről nem tehet az ember és nem szagos. Ellenben a Férfiak x - szer többet / szagosabbat szelelnek, mint a nők. A legtöbb esetben pedig, nem is szégyenlősek.. akár az asztalnál is elengedik, és ha a nők meg merik említeni, akkor ők.. " nem empatikus hiszti puncik " !
2016. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!