Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szerelmes szöveget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmes szöveget nyomtok be szex közben?

Figyelt kérdés
Persze nem versre vagy monológra gondolok,hanem hogy például elmondjátok,hogy mennyire gyönyörű?Vagy ki mit mond?
2016. nov. 25. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben általában nem dumálunk, minek... mindent elmondanak az érintések és csókok.
2016. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
úúúáá bébi ez a fazoniroztt nunádat toljam széjjel,oááá szívjad a gyíkomat húúú nyaljad a makkot
2016. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig Tatjana levelét szoktam szavalni az Anyeginből...attól mindig úgy beindul, hogy csak na!
2016. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerünk dolgozni! Nem lazsálunk, itt munka van...
2016. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálam kb a "fú de jó", meg az "imádlak" szokott lenni a legbonyolultabb :D a szex közbeni így szeretlek-úgy szeretlek engem kifejezetten idegesít. a szex egy nagyon őszinte dolog, olyankor nem tudnék hazudni.

27/F

2017. ápr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Széna,szalma,köpönyeg,nyálazd meg a tökömet.
2017. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!