Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy alacsony fiú lehet vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony fiú lehet vonzó egy magas lány számára?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 13:30
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Lol.A nagyság nem magasságtól függ.Mondom egy szánalmas KIS senki vagy,egy jelentéktelen kis porszem,különben nem kéne a neten kötözködnöd,hogy nagyobbnak hidd magad."Nagyol vagyunk" Majd jöhettek lapátolni a szart a földemre,akkor meglátjuk ki lesz a nagy
2016. nov. 23. 10:57
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, akik az első oldalon még normálisan megírták hogy nekik nem jönnek be a tőlük alacsonyabb férfiak (vagy úgy általában mondjuk a 175-180-nál kisebb férfiak), azokat mind lepontoztad?
2016. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
18%

-- Egy alacsoyn fiú lehet vonzó egy magas láyn számára ?--


Ha nem baj kijavítlak. Egy alacsony fiú senki számára nem vonzó, még az alacsony lányoknak sem !


Nekem nem volt soha barátnőm, pont az alacsonyságom miatt. 29 éves vagyok. Nem mentem oda lányokhoz ismerkedni, mert már ott bukta az egész, ha mellé állok...ahogy rámnéznek...


de ugyan ezt kapom a velem egymagas lányoknál is. Nálam alacsonyabb lányok is ezt csinálják. Pedig csúnya meg nem vagyok.


Én nem okolom őket, szerintem, ha nő lennék nekem se kellene alacsony férfi.


170 cm vagyok. EKkora voltam 14 évesen is.


AZonnal lelehet venni, hogy a magasság miatt ne mvagyok számukra tényező. Ahogy átnéznek rajtam, ahogy semmibe vesznek. Ha meg rámnéznek, a megvetést látom rajtuk. Én órákat tudnék mesélni erről.


szerintem ilyen magassággal az egész élete megvan pecsételve a fiúnak. Személyisége eltorzul stb...


JObb ha nem is születik meg a gyerek, de itt a kérdés az, hogy miért is lett ekkora ??? mekkora votl az apa ? ha alacsony volt mirét csinált gyereket ?

2016. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

#21

Ez kérem szépen a beteges kisebbségi komplexus iskolapéldája. Nem tudsz mit csinálni ezért elkezdesz agresszíven vergődni.

2016. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
46%

#23

Te beteg vagy.

2016. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Krukutyán Levente ***** válasza:
76%

#23 170cm mióta alacsony amúgy (jó nem magas, de átlagos körüli)? Életedbe nem láttál még veled egy magas srácot az utcán a barátnőjével? Hol a tökömbe éltek ti komolyan?


Gyakorlatilag veled van a baj nem a magasságoddal és ahelyett, hogy magadon változtatnál ráfogod a szerencsétlen sorsod egy számra, amin úgyse tudsz változtatni, így nem a te hibád a dolog a torz világnézeted szerint. Gyakorlatilag egy nevetséges indokkal felmented magad a változás alól.


Kérdezőnek meg : Ne legyél már ilyen angry kiddo. Itt jó részt alul művelt ösztönlények vannak, a válaszok is tükrözik ezt.

2016. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!