Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan, hogy egy pasi nem jön be, mert túl magas?

Figyelt kérdés

A fordított eset gyakori: Nem tetszik a pasi, mert túl alacsony. Viszont sok alacsonyabb 155-160 cm-es lány is 190 körüli pasival van. Az nem jelent problémát?


Van olyan, akinél ez ugyanúgy probléma, mint egy alacsonyabb pasi?


26/F



2016. aug. 4. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem már egy 180+ cm-es pasi elég magas lenne. (Én 153 cm vagyok).
2016. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én kb 160 vagyok de soha nem volt gond ha magas a pasi, pedig volt 190 magas párom.


Miért gondolod hogy promléba lehet?

2016. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2: Nem gondolom, de egy veled egyforma magas pasi már sokaknak probléma, főleg ha picit alacsonyabb.


Csak fordítva is érdekes, amikor a pasinak már görnyednie kell egy puszihoz.

2016. aug. 4. 08:41
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Van egy lány ismerősöm, ő 150-155 cm, és a jelenlegi barátja 198 cm....

Elég érdekesen néz ki, hogy a lány kb a melléig ér.:)

De ha szeretik egymást akkor nem számít, bár csóknál is a lány pipiskedik, a fiú meg lehajol.:)

2016. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

160 cm vagyok. Nálam gond ha túl magas a férfi.

19/L

2016. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

A nagyon alacsony pasiknál, nem kifejezetten az a gond, (már ha gondnak nevezzük) szóval nekem nem az a bajom velük hogy konkrétan alacsonyak, igazából nem számít.

Sokkal inkább az hogy akikkel eddig találkoztam pont a magasságuk miatt két félék voltak, az egyik az aki iszonyatosan gátlásos volt emiatt, a másik aki valami mással kompenzálni akarta ezt, és mindkét esetben számomra a viselkedés volt a nem tetsző, és pont emiatt nem jött be, ami ha akarom igen közvetve a magasságra vezethető vissza.


A nagyon magas pasiknál meg én is megkérdeztem, hogy nem gáz e hogy folyamatosan lefelé kell nézni, kvázi görnyedni picit, de minden alkalommal az volt a válasz hogy nem, mert eleve általában is megszokták hogy az emberek jobbára alacsonyabbak ezért nem okozott különösebben problémát.

olyasmi ez mint nálam hogy gyakorlatilag majdnem mindig felfelé kell nézni, ha valaki túl pici vagy túl nagy szerintem ez nem kellemetlen vagy fura simán tök természetes dolog, mert megszokta.

2016. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Sok ostoba csaj észre sem veszi hogy rajtuk röhögnek és olyan jelzőkkel illetik őket mint az állva leszopja és társai....

20 centinél nagyobb különbség már nem csak ciki, de kényelmetlen is.

2016. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, és mégis ki a frászt érdekel más? Pont nem érdekelt soha :)
2016. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Igen volt ilyen. Alapjáraton helyes jóképű srác volt de a magassága miatt nem mertem találkozni vele mert 203 cm magas volt és akkora lába volt mint a fél karom.. 146 cm vagyok szóval gyakorlatilag állva le tudtam volna szopni. És ez így ciki. 22 / L
2016. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Sziasztok. Szerintem ennél egyszerűbb a képlet. Több oka van amiért egy lány inkább magasabb fiúval van és nem vele egy magas vagy alacsonyabb pasival.

Az egyik a biztonságérzet, hisz ki kötne bele valaki csajába akinek simán messzebb ér a karja.

Másodszor: Sehogy nem tud felnézni az illetőre, hallottam már olyat ismerőstől, hogy csak ezért nem jött össze pasival.

Harmadszor: A csajok is szeretnek dicsekedni, mutogatni, hogy milyük van. Inkább dicsekednek egy 190 centis csávóval mint egy átlagossal. Ez a csajok közti farokméregetés, ha már az egyéb vetélkedés nem elég. Facebook barátok, tetszikek száma, megosztás, ruhamárka, cipő, csöcs méret. Bár ezutóbbit alig hallottam (de hallottam). Végül pedig a pasik farkával is dicsekednek, ha van mire. Röviden: Az egész olyan mint a piac ahol minden nő kirakja milye van és dicsekszik, hogy kinek milyen a portékája. Első barátnőm is, amint a járásra terelődött a szó egyből benyögte, hogy az ő exe 2m magas volt. Én meg kb "Oké... Hova sz@.rjak?" Ez volt a fejemben.

Még rövidebben, csajoknak ciki kis pasival járni hiába kényelmetlen a pasinak hajolgatni. Pedig Ennyi együttérzést igazán elvárhatna az ember :/ :P

Na béke.

2016. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!