Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan, hogy egy pasi nem jön be, mert túl magas?

Figyelt kérdés

A fordított eset gyakori: Nem tetszik a pasi, mert túl alacsony. Viszont sok alacsonyabb 155-160 cm-es lány is 190 körüli pasival van. Az nem jelent problémát?


Van olyan, akinél ez ugyanúgy probléma, mint egy alacsonyabb pasi?


26/F



2016. aug. 4. 08:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Igen, én 180 cm felett csak nagyon jó indokkal ismerkednék. 162 cm vagyok és engem zavar, ha állandóan pipiskednem kell mellette, ráadásul nem mutat jól a táncparketten sem a nagy magasságkülönbség. Persze nem a magasság a fő döntő tényező, de nem vagyok oda a magasabb pasikért.
2016. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Tudom, hogy tetemes magasságkülönbség mellett is lehet jó egy kapcsolat, és bárhol akad kivétel: tegnap például pont egy olyan párt láttam, ahol a hölgy volt fél fejjel magasabb. Ilyen is van. Boldogok voltak.


Én 170 vagyok. Átlagos, vagy picit alacsonyabb. Engem nyilván a kisebb lányok vonzanak jobban, de volt 175 körüli párom is.

2016. aug. 5. 08:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, 50 cm volt köztünk a különbség, szóval inkább nem akartam.
2016. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
A kisebb lányoknál sincs sok esélyed a 170cm-el, hisz látod itt is majdnem mindnek 180cm-es vagy ettől is magasabb barátja van. A hitegetésben nagyon ott vannak, MAJD lesz valaki akinek tetszel mondják a 155-160cm-el érted mind így hárítja a témát. Nem vagyok lány, de tudom mekkora egy selejt vagyok az alacsonyságom miatt. Egyetemi bulik anno kilőve, 170cm-el hova? minek? Az összes nő 10cm-es magassarkúban is 6-8cm-el magasabb mint én, észre sem vesznek. Vannak ilyen selejtek, nekik marad az örökös küszködés és szenvedés, meg persze később a megcsalások sorozata a magas, fekete, nagyfarkú miatt...
2016. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kereken 150 cm vagyok...

Nekem egy 170 centis srác már teljesen jó. A párom viszont 186 cm magas, ami nekem már egy kicsit sok! Nála magasabb pasival nem tudnék mit kezdeni. Persze, ha a személyisége megfog és minden klappol, akkor felőlem 190+ is lehet :) De nem kényelmes pl mikor egy puszit akar adni neki, vagy kézenfogva sétálunk :) Sőt, az ágyban is elég fura helyzetek alakulnak így 36 cm különbséggel :D

20/L

2016. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!