Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért mások a tetszés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért mások a tetszés időtartamában, mint a férfiak? A nőknek miért rövidebb?

Figyelt kérdés

Visszaemlékszem, hogy aki lányok tetszettek középiskolában, még őket is megdugnám a mai napig. Ugyanígy a múltban bármikor ha tetszett egy lány és nem derülne ki valami őrülten hatalmas rossz dolog róla (sorozatgyilkos, stb), akkor tudom hogy a mai napig dugnék vele.


A lányok miért nem ilyenek? Rengetegszer hallom azt, hogy bejön nekik a férfi külsőre és akár szerelmesek is belé plátóilag, de ez később elmúlik. Sok évvel a középiskola után jöttem rá (nem voltam valami nagy szám csajozós, tudatos ember kamaszként), hogy jó pár lány belém volt zúgva. Akik még közel laktak, azoknál próbálkoztam, de azt mondták "az régen volt".

Ugyanígy pár éve egy munkatárs lánynak bejöttem, de azt mondta túl későn kezdeményeztem nála, pedig ha előbb teszem, akkor lehetett volna valami.

De még akár csak bulikban is. Ha nem megyek oda egy lányhoz fél percen belül, ahogy szemezni kezd velem, akkor már veszett ügy. Miért?


Miért van az, hogyha egy férfinak tetszik egy nő, akkor ő 10-20 évvel utána is szexelne vele szívesen, de a nők akár még tetszésben, szexuálisan is képesek elveszíteni az érdeklődésüket egy férfi iránt?


27/F


2016. nov. 15. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megharagudott a pasira. Nekem tetszett egy srác, amikor 14 voltam és kövér ,és ezt a srác is tudta, de nem akart semmit. Lefogytam 15 évesen és lett is pasim rögtön , na és akkor már rögtön tepert az ,aki nekem tetszett régen , de én nem neki.
2016. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert a gyk-n általánosan elfogadott állásponttal ellentétben a férfiaknak még mindig fontosabb a külső, míg a nők a viselkedést nézik első körben (ez nem jelenti azt, hogy a külső egyáltalán nem fontos nekik, de ritkábban izgulnak fel egy férfinak kizárólag a külső látványától, mint egy férfi).


Ha nem mersz lépni, akkor elkönyvelnek félénk, önbizalomhiányos, tutyimutyi férfinak - ami nem vonzó a legtöbb nő számára - és úgymond kiábrándulnak belőled.

2016. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a nők leginkább nem dugásra mennek hanem hosszú kapcsolatra. Hiába vonzó egy férfi ha taj paraszt, inkább kihagyom.. Még ha egy nő nagyon vonzó és taj paraszt a férfiak simán lefektetik.
2016. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2:

Köszönöm! Így belegondolva ez lehet a megoldás, amit te is mondtál.

2016. nov. 15. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nálunk elmúlik ez az érzés.. Lehet hogy 5 évvel ezelőtt bejött egy pasi és akkor lehet hogy még szexeltem volna vele ha úgy alakul.. De 5 évvel később már lehet változott az ízlésem.. És azért mert 5 évvel ezelőtt be jött.. Az nem jelenti azt hogy csak azért le feküdjek azzal a pasival mert akkor bejött.. Pláne ha már nem mozgat meg bennem semmit.. Így már érted?
2016. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos, én már sokszor megkaptam, hogy "fordított ember vagyok".Mármint hogy sok mindenben fordítva működök, mint a többség, mint az átlag.Úgy látszik, ebben is.Ha nekem egyszer egy pasi bejön, bejött, azzal 20 év múlva is simán összejönnék.Más kérdés, hogy mi célból...Ha úgy látom, ennyi idő alatt sem sikerült megkomolyodnia, akkor csak szexre.De ha jó irányba változott, akkor még bármi lehet...

Persze ha egy pasi gimiben még jóképű, csinos volt, de mostanra egy kopasz, potrohos, elhanyagolt alak lett, akkor azon nem szépít, hogy milyen volt régen.Akkor nyilván nem vonz.

Mondjuk én eléggé idealista vagyok.Van pasiideálom és attól nehezen távolodom el.De például ha van valaki, akit 10 éve kiszemeltem magamnak, de valami okból nem lehetett köztünk semmi, és aztán egyszer mégis csak szabad a terep, akkor örömmel kihasználom a lehetőséget.Akit vonzónak ismertem meg, az vonz 20 év múlva is, ha csak nem csúnyult meg feltűnően.

Egyetlen olyat tudok, aki középsuliban nagyon tetszett, évekig odavoltam érte, nem lett belőle semmi.Hála istennek, mert azóta rá kellett jönnöm, hogy iszonyúan rossz természete van.Hálás vagyok a sorsnak, hogy ilyen embertől megkímélt, legyen bármennyire is szép...

2016. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, de nálam is így van. Volt pasikat sem tudom már megkívánni, se a plátóiakat. Csak a jelenlegit. ;)

Amúgy egyszer volt olyan, hogy tetszett egy pasi, de egy évig nem vette a lapot, én meg kiszerettem belőle. 1 év után kezdeményezett, belementem azért, mert végülis régen tetszett. Annyira nem kívántam már, hogy semmi nem lett belőle.

Én sem értem, de őszintén: nem bánom! Könnyebb így a felejtés jóval.

2016. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!