Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy ffi a munkahelyén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ffi a munkahelyén kaphatna huszonéves szep csajokat akkor miert 40es nővel jön össze?

Figyelt kérdés
Aki mellesleg egy átlagos nő
2016. nov. 10. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hmmm sose lehet tudni. Izlések és pofonok... Lehet hogy neki ez jön be, ez a mature kategória.
2016. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak a külső számít neki és valamivel megfogta a 40-es nő. F
2016. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
azért, mert sok huszonéves még gyerek és kicsit gyerekként nézel egy nálad 10-20 évvel fiatalabb lányra, főleg ha még a lányod is lehetne.
2016. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

En is 40 Vagyok es reszemrol annyi hogy Engem nem izgatnak a fejletlen kislanyok, amikor ennyi idos Voltam akkor is az oregebb noket neztem mert rettentoen izgatnak az erett igazi nok!

Meghat nem elhanyagolhato a kozos tema!

Tehat egy jo beszelgetes is sokat szamit nem mindjart a szex ahogy az e koru lanyok fiuk teszik.

2016. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

40+ éves menedzser vagyok bomba nőkkel körülvéve a munkahelyemen.


(1) Házi nyúlra nem lövök

(2) Nem keverem a munkahelyet a magánélettel

(3) Dolgozni járok nem dugni

(4) Nem izgatnak a kislányok.

2016. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mostanában én is főleg 40 körüli nőkkel randizok csak. Tapasztalatom szerint sokkal jobb az összhang velük, mint a huszonévesekkel.

És az átlagost nem értem, miért írod negatív éllel. Az átlagos teljesen rendben van, innentől kezdve meg már sokkal többet számít a személyiség és az egyéb tulajdonságok.


27f

2016. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert szexuálisan sokkal tapasztaltabbak és ami még fontosabb, sokkal értelmesebbek. Én huszonéves létemre alig találok értelmes korombeli csajt, teljesen elferdült az értékrendjük. Ha mégis találok ilyet az általában már foglalt.
2016. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel az összes huszonéves kislány buta/hisztis/naív/fogalma sincs az életről többnyire/azt sem tudja, mit akar. (tisztelet a kivételnek) Ezért lett a párom egy 14 évvel idősebb nő. A párom, nem a szeretőm!

Plusz mivel nem akarok csak szex kapcsolatot, egy huszonéves lány meg majd gyereket is akar, ezért ez is kizáró ok volt. 30 alatti nővel csak 1x kezdtem, azt is megbántam... eléggé.


25/F

2016. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!