Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 26 évesen a dögös 40-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 évesen a dögös 40-es nőkről fantáziálok az perverz? :D

Figyelt kérdés
Valahogy izgat a dolog, hogy jól elbánjanak velem mert "rossz kisfiú voltam" :D
2016. nov. 6. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kb minden fiatalra igaz..
2016. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az. Némelyik még rosszabb is, mint a 20 évesek. Nekem van egy itthon, belőle, de inkább elcserélném két 20 évesre. Ha tudnának főzni, mosni, takarítani...
2016. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En 18 vagyok es enis szivesen kenyeztetnek egy 40+ os holgyet :D
2016. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felirat a kocsma ajtaján:

- “Ki a dalt, nőt, bort szereti, rossz ember nem lehet.”


Két nap múlva valaki a következőt írta alá:


- “Innád az én boromat,

Élnéd nőmmel sorodat,

Az anyósom tanítana dalra,

Nem írnád e sorokat a falra,

Marha!!”:)


Bocsi, de ez jutott eszembe rólatok... :-))))

2016. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Jesszus ha ijenre vagysz akk kezdj el akrobatikara jarni h hajlekony legy es le tudd szopni magad
2016. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Es milyen az a 40 eves amirol abrandoztok?hogy nez ki?kicsit mar leharcolt konzervativabb megjelenesu olyan haziasszonyos?vagy csak maga a kora izgat de nem baj ha kinezetre nem nagyon kulonbozik a 25-30evesektol?tehat meg karcsu ranctalan belevalo

vidam?

2016. nov. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyilván az utóbbi, de pont az a lényeg, hogy ne 25-nek nézzen ki, hanem egy olyan 40-esnek aki még mindig nagyon izgató tud lenni szexuálisan, legjobb példa rá talán Charlize Theron vagy a magyarok közül pl: Osvárt Andrea, látszik ugyan rajtuk a kor, de olyan szinten vonzóak, hogy attól majd szétdurran az ember gatyája :D

De mondhatnék még olyanokat is mint: Angelina Jolie, Marion Cotillard, Rachel Mcadams stb.

2016. nov. 7. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!