Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, mit szóltok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit szóltok egy olyan férfihoz aki nem is a közösülést élvezi igazán hanem az összebújós intim pillanatokat?

Figyelt kérdés
Persze képes a szeretkezésre,de jobban izgatja az előjáték,a finom érintések a test minden pontján.

2016. nov. 5. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Összebújunk, dugunk egy jót, aztán megint összebújunk. Nincs is jobb ennél.
2016. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy érzelmes és nem csak azon van hogy egybol bele a közepébe hanem élvezi a pillanatot , szenvedélyes
2016. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Főnyeremény a sok erőszakos vadállat között ami manapság dívik.
2016. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Én az ilyentől falra mászok, mármint ha sokáig tart. Legyen csak neki egyéb elfoglaltsága, ne lógjon a nyakamon.
2016. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Én pont az ellentéted vagyok nőként
2016. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

A párom pont ilyen. Ölel, bújik, bár szex/előjáték alatt azért szenvedélyes - lefog, harapdál, nekem esik, "durvul" -, de aktus után is magához húz, hogy simogasson/am.


Teljesen jó, főleg, hogy egyébként én is összebújós vagyok, de szeretem, ha "ellátják a bajom" ;)

2016. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen 10-ból fél :D
2016. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!