Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mutatnátok/mutattat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mutatnátok/mutattatok már fiú barátnak intim képet magatolról?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutattam már.
2016. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gaylord focker ***** válasza:
18 éves fiù vagyok és én már mutattam,igazából benne is lennék veled vagy bárkivel itt és most.
2016. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutattam viszont màr làttak pucéron.
2016. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak tangásat fiú havernak.
2016. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi számít intim képnek?

Anno voltam pl fotózásokon, (nem erotikus fotózás, csak voltak fehérneműs szettek is), és azok közül a képek közül volt, amit megmutattam a baráti társaságnak, pedig melltartó és tanga volt rajtam. Amúgy meg ilyen pucér képek nincsenek és soha nem is voltak még rólam, szóval ilyesmiket nem mutogatok senkinek sem. 21l

2016. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze mutattam de nem neten keresztül hogy később felhasználja.. 😄
2016. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És van aki szeretői kapcsolatra vágyik?
2016. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!