Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után új, alakuló kapcsol...

Válás után új, alakuló kapcsolatban ti mennyi idő után mutatnátok/mutattátok be az új partnert a gyermeke (i) teknek?

Figyelt kérdés
Most alakulóban van egy kapcsolatom, csak ismerkedés/találkozgatás szintjén (nem volt köztünk semmilyen testi kapcsolat még). A férfi már szeretné megismerni a gyermekemet, de én ezt nagyon korainak tartom! Szerintetek?
2013. jan. 11. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én négy hónap múlva mutattam be. Talán annyival volt könnyű a helyzetem, hogy a voltférjemmel hetente "váltogattuk" a gyerekeket, így volt időm vele lenni. 2 évet voltunk együtt.

A mostani férjem a szomszédba költözött, mindig segíteni akart valamit :) közben mindig volt valami jó ötlete, hogy mit lehetne éppen csinálnunk (kosarazni, elmenni pizzázni stb.) amire a gyerekek rohantak...

Nem tudom melyik volt könnyebb, vagy jobb. Nyilván mikor a két éves kapcsolatom is bírta sokáig, tényleg csak akkor mutattam be nekik, mikor azt hittem lehet jövőnk. Ő nem erőltette soha hogy mutassam be őket, ennek ellenére elfogadta, szerette őket, és a gyerekeim is hamar megszerették. Várni nem várhattam 2 évet arra, hogy mi lesz ha...

Rögtön semmi esetre nem mutattam volna be senkit. Azért ismerd meg előtte te.

2013. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még az sem biztos, hogy bemutatnám. Nagyon top-on kellene lennie annak az embernek akit én a gyerekeim közelébe engednék.
2013. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Édesapám kb. fél járás év után mutatta be a barátnőjét, mi már huszonéves gyerekek vagyunk :)
2013. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!