Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vonzanak engem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzanak engem az érett nők, akik 40 év körüliek, hogyan haladjak tovább ezen az úton? 23F

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az érett nőket, akik 40 év környékén vannak. Ennek nagyon sok oka az. Az egyik, hogy súlyosan csalódtam nagyon sok lányban, aki korombeli. Tisztelet a kivételnek, természetesen van nagyon sok értelmes 23 év körüli lány, de sajnos azt tapasztaltam, van nagyon sok negatív példa is.


Egyszerűen, nem érdekelnek engem az olyan dolgok, mint a bulizás meg hasonlók, tudom, hogy a korombeli srácok és lányok között sokakat igen, de engem egyáltalán nem. A másik pedig, az udvariasság, tisztelet súlyos hiánya. Illetve az, hogy nagyon sok korombeli, figyelmetlen, dúrva, erőszakos, felelőtlen.


Szeretem az érett nőket, mert az esetek többségében, jól meg tudom érteni magam velük, kellemesen el tudunk beszélgetni, sőt, volt már randim 2 évvel ezelőtt egy 42 éves lánnyal és (bár sajnos nem illettünk össze) engem egyáltalán nem zavart az életkor eltérés, sőt!


Az érett nők nem csak érzelmileg, de szexuálisan is vonzanak engem, számomra igenis lehet gyönyőrű egy 40 év körüli lány is, mégha a beteg, torz, hányiger média azt mondogatja, "Csak az a szép, aki 30 alatti!", akkor is. Utálom, hogy nagyon sokan a beteg tökéletességre mennek és nem képesek látni az Embert, Nőt valakiben, csakmert érett korosztályban van.


Itthon teljes mértékben támogatnak engem, senkinek nincs problémája ezzel, sőt bíztatnak, haladjak tovább utamon, ha szeretném. És én igen, szeretném! Tudtok nekem tanácsokat mondani az ügyben? Nagyon szeretnék végre boldog lenni egy hölgy mellett.


2016. nov. 5. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
42 éves lány?? Lány???! Hol lány egy 40-es nő?
2016. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
40+ -ban nehezen fogsz lányt találni. Elvált nőt egy-két, vagy még több gyerekkel könnyebben. Meg olyant is aki házasságban él, és kalandra vágyik. Én a helyedben nem erőltetném ezt a 40 pluszt, csak kihasználnám a lehetőséget, ha összejönne.
2016. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 icu75 ***** válasza:
100%
Nézd,találhatsz magadnak biztosan a társkeresőkön,de nagyon nehezen. Minden értelmes nő tudja hogy ekkora korkülönbséggel nem lesz több évtizedig tartó a kapcsolat. Azon kívül nem hiszik el majd hogy esetleg nem csak szexre kellenek. Értem az indokaidat,érettebb vagy a korodnál de ha majd te is 40leszel a nőd pedig 57! Ezenkívül senki sem fog ebben a korban gyereket szülni neked. Gondold végig és kérlek ne zárd ki kapásból a korosztályodbelieket! Az az igazság hogy bizony el kell járni szórakozni,ismerkedni! Persze a saját érdeklődési körödnek megfelelően.
2016. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Az első ami meglepett 40 évesen lány...találkoztál egy 42éves lánnyal. Te tudod, de én már csalódtam néhány korodbeliben 37n
2016. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!