Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy ennyire ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire ki vagyok éhezve? Hogy tudnám csökkenteni a vágyat?

Figyelt kérdés
Napi 2-3 önkielégítés mindig megvan általában.De ma is pl.láttam egy jó képet a Facebookon és a mai nap több mint 2 órám ment el az önkielégítéssel.Először 1 óráig masztiztam arra a képre,akkor kb másfél óra múlva elővettem azt a képet megint és megint 1 óráig masztiztam rá,és mikor végeztem,rögtön megint 10 perc időtartam alatt kicsaptam rá.És ez egy kép miatt,amit egy lány ismerősöm rakott fel magáról.Nem vagyok szerelmes belé,igaz szép lány,de nem vagyol vele közeli viszonyban.Ez szerintem már beteges,hogy ennyit kell

2016. nov. 3. 20:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 18 éves vagyok
2016. nov. 3. 20:09
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Fu durva:(
2016. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldd már el azt a képet!
2016. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SIDLER22 ***** válasza:
57%
Képet pls
2016. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
en 14-15 eves koromban kifogtam egy napot hogy egesz nap egyedul ultem othon es semmi teendom nem volt... elegge kanos voltam ugy hogy felorankent kiforditottam a hereimet XD osszesen 7x csaptam ki egy nap...elofordul az ilyesmi
2016. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok szabadidőd van.
2016. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szünet van
2016. nov. 3. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:

én 16 évesen állítottam be a rekordomat, egy nap 6 élvezéssel, nemtudom akkor mért voltam olyan kanos, de azt tudom hgoy nyári szünetbe unatkoztam egy nagyon meleg nap és volt rá időm :D

mostnában napi 1-2 megállítja szexel együtt persze :D

de az a kép engem is érdekelne 18f

2016. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban ez teljesen normális,azt jelenti, hogy egy egészséges srác vagy. No para :)
2016. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!