Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális vágyat lehet valahog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vágyat lehet valahogy csökkenteni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és nagyon kívánom a szexualitást.Reggel is pl.a buszon mellém (velem szembe a szembeülés miatt) ült egy csaj és egész úton állt a műszer.A helyijáraton is láttam egy szép lányt,ott is ugyan ez volt.Már alig várom,hogy hazaérjek hogy kicsaphassam.Ez normális?

2016. szept. 22. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne buszozz hanem vegyel egy kocsit lehetoleg wartburgot

na ott nem fog melled ulni egy jo csaj se

2016. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

- Sport

- tanulás

- kevés szabadidő

- stressz


kiváló lehetőségek, hogy ne legyen időd ilyesmire

2016. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a sport tényleg segít levezetni a sok energiát és feszültséget ami benned van.

amúgy meg gyakori önkielégítés, de a legjobb egy barátnő!

2016. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Heti 3x másfél órát edzek
2016. szept. 22. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:
A napi 15 óra munka, és a betöltött 50 év erősen csökkenti!Ezt tapasztalatból mondom.
2016. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Brómos tea és nem áll fel a prájzli
2016. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mr rex ***** válasza:
A brómos teát ne igyad, mert mérgező! Felhalmozódik a vesében, májban. De tény és való hogy működik. De sokkal jobbak a növények pl. fodormenta, koriander, szójabab, majoranna, különféle édesgyökerek. A sport nem jó, mert az pont hogy növeli a tesztoszteronszintet és kanos leszel tőle, amit én is érzek, mert sokat edzek én is.
2016. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!