Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám csökkenteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám csökkenteni a szexuális vágyam?

Figyelt kérdés

24 vagyok. Van barátnőm, azonban sajnos csak 7 végente találkozunk.

Ez nekem igencsak kevés szexuális igény terén.

Napi 1-2 x maszturbálok, de lassan már ez is "kevés".

sportolok, probalom elterelni a gondolataimat, de nemigazán megy.


Megcsalni NEM akarom a barátnőmet! Sem egy éjszakással, sem 'Urambocsá' hivatásossal.


Mi az amitől csökkenthetném a szexuális vágyam?

(a maszturbálás, már kevés)


hobby, meg a sport sme tul jo, mert egyszerűen nem tudok kikapcsolni, és az agyam eddig fele egyfolytában a szexen jár...mintha 15 lennék..ujra...hihetetlen...



2015. máj. 26. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Maszti
2015. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

akkor verjem ki többször?


napközben dolgozom, de sokszor már a munkahelyemen is rámjön ez, hogy alig tudok a munkára koncentrálni...

2015. máj. 26. 17:35
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél egy kutyaoktató sokkolót és ha rád jön a kangörcs csapasd meg magad vele Hülyeségnek tűnik de az állatok is fájdalom útján tanulnak.
2015. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Bár én már szexkapcsolatot keresek a párom mellé. (párom tud róla)

22/F Fejér

2015. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Felnőtt férfi vagy, uralkodj magadon. Az becsülendő, hogy nem akarsz félrelépni.
2015. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen pasi kellene. Ebben az esetben a több masztira szavaznék. Vagy...aludj többet. Néha én is úgy csinálom,hogy ne gondoljak sokat a szexre :)

18l

2015. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Maszti, vagy barátnőváltás.
2015. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ha kanos vagyok nem tudok addig aludni míg nem csavarom ki a répát,így nálam az alvás nem jön be:)
2015. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szeretem a barátnőmet, és nem akarom csak azért eldobni ezt a kapcsolatot, hogy legyen egy helyi csajom aki éppen csak a f/rkamat akarja...

megprobalom a több masztit, illetve talan a filmnézést, olvasást...

2015. máj. 26. 18:30
 10/12 anonim ***** válasza:
a nemi vágyért a tesztoszteron feel. csökkented csökkenni fog :p a sport növeli a szintet xD
2015. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!