Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lepődnek meg azon az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg azon az emberek, ha valaki 20 körül még szűz?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nagyon sokan azzal jönnek, hogy az adott ember ronda vagy defektes. Miért rögtön rosszindulattal kell gondolkodni?


A válaszokat előre is köszönöm szépen, további szép napot! 😃

19 L



2016. nov. 3. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem ez a megszokott. Eléggé benne van a társadalmi gondolkodásban, hogy dugj fűvel fával fiatalon, aztán majd kiégve találsz egy kiéget másik tagot, és vagy el lesztek egymással 50 évet, vagy akkor is össze vissza keféltek. Még én is az vagyok. Nem vagyok rá büszke, pláne srácként néznek az emberre zombiként, ha azt mondom, hogy nem volt még barátnőm. Viszont nem találtam még olyan lányt, akit szeretek, az egy éjszakás dugásokra meg nem vágyok. Ha valaki emiatt selejtnek gondol, az tehet egy szívességet. 23/F
2016. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%
Szia én kerek 20 évesen vesztettem el.. De már bánom szóval ne siess... Olyan fiúvalvesztettem el akit szerettem de ő utana dldobott szoval legalabb 4 hónaoot várj aki szeret és tisztel hidd el megvár nem kell sietned semmiről nem maradtál le
2016. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
mert ma már az a menő, ha 15 évesen fűvel-fával lefekszel. én is elég sokáig szűz voltam, és ez mindig nagyon meglepte az embereket (nem vertem nagy dobra, de ha rákérdeztek, nyilván nem is tagadtam le), mert alapvetően jól nézek ki, nem vagyok antiszoc vagy ilyesmi, bulikban néha kavartam is fiúkkal, de egyszerűen nem volt olyan, akivel lefeküdtem volna. nem úgy alakultak a dolgok, én meg nem akartam csak azért, hogy mások ne lepődjenek meg.
2016. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Mert magyarok vagyunk XD de én nem gondolom így
2016. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a vigasztaló privátokat, de nem érzem magam emiatt (ahogy fogalmazni szoktak) gáznak. Tök jó vagyok, köszönöm! Csak szimplán nem éreztem még erre szükséget az életemben. Majd jön valaki olyan, aki kihozza belőlem. Most nem azt mondom, hogy milyen érték, stb., de ha valaki megteheti, hogy válogat, akkor legyen válogatós. Most első az egyetem.


A Válaszolót, akit csúnyán megbántottak. meg egy acél Lady. Pofáraesés után nagy erőt igényel felállni! Főleg, ha egy olyan emberben csalódtál, aki a feltétlen bizalmad élvezte.


A magyar hozzáállást, meg a kicsiket (mert egy 12-16 éves ember még gyerek, kb. az én korosztályom a vízválasztó), hagyjuk, mert elborzadom. Nem csoda, hogy külföldön többnyire utálnak és lenéznek minket...


Bocsi a kisregényért, aki elolvassta, annak köszönöm az idejét! A válaszokat is köszönöm!

2016. nov. 3. 13:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Elolvasta! Bocsánat a gépelési hibámért.
2016. nov. 3. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valóban egyedi és kivételes jelenség manapság. 15 éves fruskák már játsszák a felnőttet. Félig. Gyakorolják a jogaikat, de a kötelességeikről igyekeznek megfeledkezni.
2016. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
melyik szerencsétlennek fájt, hogy jól nézek ki, és mégsem vagy k urva? 3-as voltam
2016. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!