Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, hogy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok...
2016. nov. 2. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem :)

20/F

2016. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, szerintem nem gáz. Csak manapság a legtöbb lány korán kezdi a szexuális életet, ezért inkább fura és legfőkébb ritka.

19/L

2016. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RockyCellar ***** válasza:
Nem
2016. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem mondjuk még én sem voltam senkivel 18l
2016. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem ismerek ilyen onmegtartoztato lanyokat?:( respect nektek
2016. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van. Attól mert az a divat, hogy már 13-14 évesen le kell feküdni valakivel attól ez még nem normális állapot :D szerintem teljesen rendben van ha valaki 18-20évesen mondjuk még nem volt úgy senkivel. :) Szóval ne aggódj, és ne hallgass másokra.

F/20

2016. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 RRR ***** válasza:
dehogyis!!!!!
2016. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz csak majd miután elveszted rá jössz hogy ez a dolog van annyira jó hogy bár csak elöbb kezdted volna. Én sokáig voltam szűz és ha belegondolok hogy mondjuk 8évvel elöbb kezdem mennyi minden jóban lett volna részem (persze ha úgy alakul ahogy akarom). Megkönnyezem majdnem hogy csak.
2016. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEM
2016. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!