Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért csináltok úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináltok úgy, mintha nem akarnátok szexelni, aztán mindig még a kocsiban van valami? Nálam ez a tapasztalat. Rohadtul nem értem minek az álszentség.

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
a visszafogottság és az álszentség nem összekeverendő egy bizonyos fokig előnyös ha valaki visszafogottabb az élet javaival szemben mert ebből az szürhető le hogy gondolkodik is néha ami meg nem egy ártalmas dolog.
2016. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem álszentség, van aki nehezebben nyílik meg, van akit kicsit noszogatni kell.
2016. nov. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Nálad minden egyes lány akit megszólítottál, a kocsiban kötött ki veled? Na azok nem akarják akik el sem mennek veled a kocsiig...

Amúgy meg a lányok rohadtul nem értik mi ez a kettős mérce a fiúknál. Elvárjátok, hogy legyen kivel szexelni, de a könnyűvérű nőket lenézitek, nem veszitek emberszámba...

2016. nov. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Épp ellenkezőleg! A könnyűvérű lányokat emelik piedesztálra manapság.

Én ezt vettem észre.


Amúgy nyugodj meg kérdező! Én nem csak tettetem,hogy még nem akarok szexelni az illetővel hanem úgy is gondolom és ahhoz tartom magam. Qrvára leszarom ha emiatt félősnek néz vagy apácának. Bennem még van tartás. Úgyhogy velem nem történne semmi a kocsidban. Ezt alaposan bebuktad.

2016. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha azt mondja nem, akkor lefogadom, hogy te nem állsz le, nem veszed figyelembe a nem-et, és folytatod a nyomulást. megadják magukat, inkább. tapasztalat. a lefogós erőszakolás nem király. inkább vállalják. félelemből főleg.
2016. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!