Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom összeszorítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom összeszorítani a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam vele, és azt hittem sikerült is. Eléggé sikerült összeszorítanom. Viszont odanyúltam, hogy mégis csak megnézzem, mi a helyzet, és rájöttem, hogy nem is a hüvelyemet szorítom, hanem a -már bocsánat- végbelem. Szóval értitek, a puncim helyett a fenekem. És elől meg sem tudom mozdítani. Egyébként szűz vagyok. Hogyan tehetek az ügy érdekében?

2016. nov. 1. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
jelentkezz intim torna tanfolyamra
2016. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre találták ki a gésa golyót. Bizonyára tudod, hogy mi az és milyen felépítésű. Azért eredményes, mert amíg benned van, olyan érzést kelt, mintha ki akarna belőled csúszni (épp ezért érdemes otthon szoknyában, bugyi nélkül hordani), és emiatt ösztönösen szorítod össze a hüvelyizmaidat, így vezetve rá a tudatos énedet arra, hogyan irányíthatod azokat az izmokat.


18/L

2016. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még soha nem volt bennem semmi, nem is mernék magamnak feldugni semmit, ettől valahogy idegenkedem. Ez is lehet az oka esetleg? Ha elkezdek nemi életet élni, talán fogom érezni, hogy ott is van izmom, és tudom majd használni is? Vagy nincs hozzá köze, ha most nem megy, később sem fog?
2016. nov. 1. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Erre nem nagyon lehet mit mondani, elvégre van, akinél pöccre megy, van, akiknek meg ha meggebednek sem jön össze.


18/L

2016. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De jó...:(

És ha esetleg mégis megpróbálkoznék a gésagolyókkal, az segíthet nekem is?

De egyébként ezek olyan nagynak tűnnek, hogy kelt olyan érzést, mintha ki akarna csúszni? És ha valaki szűkebb, annak nem is csinál semmit?

2016. nov. 1. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:

De te már alapból idegenkedsz, hogy a hüvelyedben legyen valami, nem? Szóval miért akarod a gésa golyókat? Hiszen még nem is ismered a tested, azt sem tudod, milyen érzés oda az ujjadat bedugni...


Amúgy a gésa golyók többféle méretűek és nehézségűek, szóval ki kell tapasztalni ígyis-úgyis, hogy melyik a megfelelő neked.


18/L

2016. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem most, hanem majd egyszer, ha merem... :D
2016. nov. 1. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél inkább egy normális fiút? :)
2016. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Van barátom, csak még nem csináljuk. És gondoltam majd ha fogjuk, akkor nem árthat ha tudok ilyesmit...

Egyébként megnéztem, hogy pontosan hol található a kegel tornával megmozgatható pc izom, és tulajdonképpen a végbél körül van. Tehát akkor lehet, hogy jól csinálom? Vagy lányok, akik végeztek ilyen gyakorlatokat, ti odanyúltok, és érzitek, hogy a hüvelyeteket szorítjátok össze?

2016. nov. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!