Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pénisznek van szaga?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénisznek van szaga?

Figyelt kérdés

A barátom az első az életemben, szóval nem tudom, hogy ez normális-e, és mindenkinél így van-e.

Szóval mikor a barátomat kényeztettem, és odaért a fejem, megcsapott, hogy a péniszének más szaga van, mint a teste többi részének. Nem büdös, csak más. Fura. De lehet csak nekem fura, mert nem vagyok hozzászokva, vagy nem tudom.

Na mindegy, szóval nem igazán tudom, hogy esetleg nem volt teljesen tiszta a párom odalenn, vagy a pénisznek eleve van egy "pénisz szaga"?



2016. nov. 1. 08:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Szagos tud lenni a romlott bőrös virsli.

Gyakori, hogy nem mossák a bőr alatt rendszeresen.

2016. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem, valahogy finoman tudasd vele, hogy fürödjön meg közvetlen aktus előtt. Vagy akár ezt egy romantikus együtfürdéssel is leplezheted.

Mindenképpen kell hogy legyen valami szaga, de ha ez számodra kellemetlen. Fürdés után is. Akkor is lehet hogy csak a barátodnak van ilyen szaga. Amit ő sem tud befolyásolni. Max az alkohol, cifaretta, vagy bizonyos ételek is változtathatják.

Ezt nem az befolyásolja hogy szereted-e.

Hogyha semmimép nem jó, ne erőltesd!

2016. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

Ott valami gond lehet!

Valoszinu fertozes vagy mas egyeb, Nekem semmi szaga nincs, mindeg rendszeresen tisztalkodok es meg a paromnak sincs "ott" szaga mert O is hasonloan higienikus mint En.

2016. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

Természetes szag van, csak normál esetben nem kellemetlen!

2016. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
van. és büdös tud lenni.
2016. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De mondom egyébként nem büdös, csak nekem kellemetlen, vagy talán inkább szokatlan. Nem tudom milyennek kell lennie, vagy milyen lehet, én meg amúgy is érzékenyebb vagyok a szagokra. Lehet, hogy teljesen természetes, csak én nem vagyok ehhez hozzá szokva.
2016. nov. 1. 15:18
 17/17 anonim ***** válasza:

14!


Akkor Nekem es a paromnak miert semleges??

2016. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!